295
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń71
  • Odpowiedzi294
  • Ocen na +0
295 ppt ?

Ślubny kompromis (295)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Ślubny kompromis

Napisał(a): Karolina -

Witam serdecznie,
wraz z moim narzeczonym planujemy slub na Cyprze - byloby to spelnienie naszych marzen :) W zwiazku z tym prosze o szczegoly, ktore pomoga nam zoorganizowac ceremonie slubna. Bede wdzieczna za jakiekolwiek informacje :)
pozdrawiam serdecznie
INTERIA.PL

Napisał(a): Joasia -

moim zdaniem bardzo dobry pomysł , nie można się na własnym ślubie zamęczać i właśnie uroczysty obiad dla najbliższych bo w ich gronie czujemy się wspaniale. Alkochol - tylko na toast dobry szampan lub dobre wino.Wszyscy są szczęśliwi i nie mają kaca, oraz każdy pamięta co robił i nikogo nie obraził.Pozdrawiam!!!!

Napisał(a): Joasia -

popieram skromne śluby w towarzystwie najbliższych osób bez alkocholu tylko na toast dobry szampan lub dobre wino.Po ślubie czekają was duże wydatki z kupnem mieszkania , użądzaniem go kupnem bardzo wielu żeczy.Po co spłacać latami dług na wielki ślub a zawsze zostanie grono niezadowolonych gości weselnych.Zresztą moda na wielkie śluby już minęła.Pozdrawiam!!!!

Reklama

Reklama

Napisał(a): Iwona i Tomek -

Witam planujemy ślub na Cyprze. Czy ktoś próbował zorganizować taką uroczystość na własną rękę? Przelot i hotel chcemy zarezerwować przez biuro podróży natomiast ceremonię chcemy zorganizować sami - agencje pośrednictwa w tego typu imprezach biorą baaaaardzo duze prowizje. Będziemy wdzięczni za pomoc

Reklama

Napisał(a): Doida -

Wraz z moim narzeczonym - Portugalczykiem mieszkamy w Irlandii.Chcemy sie pobrac i jedynym najprostszym rozwiazaniem wydaje sie Cypr.Pomozcie nam, please!!!Kto tam był?Jak to wyglada?Podajcie chociaz adres firmy, ktora sie zajmuje planowaniem slubow na Cyprze.Bede wdzieczna za jakakolwiek informacje.

Napisał(a): Alicja -

Do kontaktu z biurem namowila mnie moja kolezanka ktora w zeszym roku za posrednictwem tego biura miala zaorganizowany slub na Sri Lance.Widzialam osobiscie zdjecia i obejrzalam ich film z uroczystosci slubnej .
Tak niezmiernie mi sie to wszystko spodobalo ze dodatkowo zachecona przez kolezanke rowniez nawiazlam kontakt z tym samym biurem.Jednakze wybralam slub w las Vegas gdyz biuro nie wymaga od nas zadnych dokumentow .Wierze im ale mam mimo wszystko obawy czy faktycznie kiedy pojedziemy do Las Vegas nikt nie bedzie chcial od nas dokumnetow( oprocz paszpotu oczywiscie ?).Kolezanka mnie zapewnia ze biuro jest wiarygodne gdyz wczesniej ich 100 razy sprawdzila i nie miala najmniejszej watpliowsci co do ich wiedzy i kompetencji ale ja jednak wole jeszcze podpytac czy moze ktos z Was lub wasi znajomi mieli kontakt z Romantic - Travel z Warszawy?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Ślubny kompromis