295
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń70
  • Odpowiedzi294
  • Ocen na +0
295 ppt ?

Ślubny kompromis (295)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Ślubny kompromis

Napisał(a): magda -

Nie sądzę abyś Ty była zadowolona jeśli Twoje dziecko kiedyś w przyszłości wzięłoby ślub za Twoimi plecami. Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, że naszych rodziców mogłoby zabraknąć na ślubie. Można przecież wziąść ślub skromny ale taki na którym nie zabraknie rodziców. To jeden z najważniejszych momentów również w ich życiu. "Oddają" swoje dziecko. Oni Cię wychowują całe życie i co dostają w zamian? Tak Cię to bawi? Myślę, że nie jesteś poważną i odpowiedzialną osobą.
INTERIA.PL

Napisał(a): renia23 -

Kazdy ocenia tesciowa przez pryzmat swoich doswiadczen ale ludzie sa rozni wiec i tesciowe sa rozne. Moja jest wrecz tragiczna i chetnie bym sie jej pozbyla bo wyrzadzila mi bardzo duzo przykrosci ale kocham jej syna i chce z nim byc dlatego musze ją znosic a inne tesciowe np moja babcia sa cudownymi kobietami ktore by nieba przychylily swoim synowym i zieciom. Dlatego nie mozna przesadzac jednoznacznie ze sa tylko dobre albo tylko zle tesciowe. Wielkie pozdro dla tych dobrych!

Napisał(a): oczekujaca -

moj chlopak ma 30 lat, jestesmy ze soba juz ponad 2 lata, a on nie chce sie zenic jeszcze. Ciagle mowi, ze najpierw musi miec wiecej pieniedzy, dom... takie bzdury.Druga sprawa to taka, ze jego matka mnie nie akceptuje, bo jestem chora!!!Jak sie ozeni ze mna, to straci rodzine!taki warunek jest postawiony ::((((

Napisał(a): Carmen -

z gościem, który nie pracuje, ona nie widzi, żeby miał ochotę pracować, więc myśli, że pakujesz się w kłopoty (może sie bać, że będziesz potem utrzymywać i obsługiwać sfrustrowanego nygusa, urodzisz mu dzieci i ockniesz się po 5 latach z ręką w nocniku). Zastanów się, skąd draka po spotkaniu. Jeśli ona coś chlapnie, a on się burzy, przyjrzyj się, czy przypadkiem ona nie ma racji. Wiem, że to cholernie trudne, gdy się jest zakochanym. Trudno mi jednak uwierzyć, że matka Ci źle życzy, a faceci... cóż, bywają różni. Zobacz, co mówią o nas, jak się wyśmiewają korzystając z anonimowości w sieci. Przemyśl wszystko. I pamiętaj, że polskie prawo Cię chroni tylko na papierze. Jak on zacznie Cię bić, zostawi Cię, porwie Wasz dziecko NIC NIE ZROBISZ. BĘDZIESZ STRASZNIE CIERPIAŁA. A po co?

Napisał(a): angelika -

nasz slub miał być na 50 osób, tak sobie wymarzyliśmy, ale rodzice chcą zrobic po swojemu i wychodz około 80.najchętniej wszystko bym odwołała bo wkurza mnie ze będą osoby których nie mam ochoty widzieć w ten dzień.pomocy......

Napisał(a): eve -

moj oczywiscie tez, ze musimy nazbierac na mieszkanie i takie tam.zaczelam ostatnio ze jest jak pies ogrodnika...zazdrosny jest, wiem ze mnie kocha.tez jest mi smutno bo niby mu na mnie zalezy jednak nie chce slubu(choc oczywiscie w przyszlosci tak)........

Napisał(a): Misia -

chcemy wziazc ślub cywilny z moim chłopakiem.Ale moi rodzice sa przeciwko mojemu chłopakowi.Moja mama pracuje w tym samym budynku gdzie jest urzad stanu cywilnego wiec o naszych planach by sie napewno dowiedziła.Myslelismy o slubie w innym mieście ale wydaje nam sie ze trzeba miec jakies zezwolenie z miejscowego urzedu.Czy wegole ślub w tajemnicy jest możliwy???Pomóżcie
« Wróć do tematów
Do góry strony: Ślubny kompromis