98
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń278
  • Odpowiedzi95
  • Ocen na +0
98 ppt ?

smaczna, ekonomiczna dieta (96)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: smaczna, ekonomiczna dieta

Napisał(a): ~karokaro22 -

Mi się udało w 2017 roku zrzucić ponad 13kg. Biegałam 1-2x w tygodniu no i dietkę miałam, na początku byłam sceptycznie nastawiona do diety, ale koniec konców było naprawdę smacznie i do tej pory trzymam zdrowe nawyki żywieniowe.
Korzystałam z diety stąd: https://dieta-personalna.pl/18771851
Polecam!!

Napisał(a): Gość -

Proponuję kontenery przy marketach, za darmo i żywności od wyboru do koloru;)
W kraju, gdzie 70% społeczeństwa żyje z dnia na dzień, marnuje się co roku 9 mln ton żywności...
Nikt jakoś nie bije na trwogę, że społeczeństwo niedojada a jednocześnie marnowane są takie masy produktów spożywczych....

Reklama

Napisał(a): Viper1964 -

papadopulos Proponuję kontenery przy marketach, za darmo i żywności od wyboru do koloru;)
W kraju, gdzie 70% społeczeństwa żyje z dnia na dzień, marnuje się co roku 9 mln ton żywności...
Nikt jakoś nie bije na trwogę, że społeczeństwo niedojada a jednocześnie marnowane są takie masy produktów spożywczych....
Mylisz się jeśli twierdzisz ze az tyle się marnuje:):):)Jeśli ochrona marketow nie dopuszcza do kontenerow to tak ale dopuszcza.Pracowalem jako wolontariusz w schronisku dla bezdomnych w W wie jako kierowca zaopatrzeniowiec bardzo dużo produktów na granicy terminu spożycia uszkodzonych trafia w takie miejsca sam je woziłem.Wiele zywnosci tzw cieple zupki w zimie jadlodalnie dla ww wykozystuja natychmiast produkty na granicy przerabia je na posiłki i rozdaje.Czesc na pewno się marnuje ale nie tyle co sadzisz:):):)

Reklama

papadopulos Nie mylę się:)
W naszym "oszczędnym" kraju wyrzuca się corocznie 9 mln ton żywności.
UE marnuje rocznie 88 mln ton....
ZGROZA....
OK czytasz ze zrozumieniem?Z tych 9mln ton 7 jest odzyskiwana chodz na papierze market pisze ze towar został zniszczony.To co pisane jest w straty nie wszystko jest stracone na papierze tak.W zecywistosci nie.Dane obejmują papier jak zawsze z reszta.:):):)

Viper1964
ZGROZA....
OK czytasz ze zrozumieniem?Z tych 9mln ton 7 jest odzyskiwana chodz na papierze market pisze ze towar został zniszczony.To co pisane jest w straty nie wszystko jest stracone na papierze tak.W zecywistosci nie.Dane obejmują papier jak zawsze z reszta.:):):)
7 mln ton jest odzyskiwana..?
Ciekawe w jaki sposób(również na papierze?).

Reklama

papadopulos
Viper1964
ZGROZA....
Prowadzisz sklepik masz towar na granicy przydatności nie sprzedasz go bendac uczciwym.Oddajesz go np. wolontariuszom a w PKPR piszesz strata.Podstawa do danych sa papiery dokumenty.To co nazywa się uszkodzone przeterminowane itd. itp. ujęte jest jako wyrzucone.Stad wiec te liczby.Nie musisz mi wierzyc ale robilem w tym i wiem co jest co.Np chleb dostawaliśmy tzw zwroty mielismy układ i było tego tyle ze 3 inne schroniska od nas braly a to co się nie nadawalo już bral chlop z pod Siedlec majacy ferme swin za kartofle mieso wi za wi.Czy teraz już zrozumiales?

Viper1964
papadopulos
Viper1964
ZGROZA....
Prowadzisz sklepik masz towar na granicy przydatności nie sprzedasz go bendac uczciwym.Oddajesz go np. wolontariuszom a w PKPR piszesz strata.Podstawa do danych sa papiery dokumenty.To co nazywa się uszkodzone przeterminowane itd. itp. ujęte jest jako wyrzucone.Stad wiec te liczby.Nie musisz mi wierzyc ale robilem w tym i wiem co jest co.Np chleb dostawaliśmy tzw zwroty mielismy układ i było tego tyle ze 3 inne schroniska od nas braly a to co się nie nadawalo już bral chlop z pod Siedlec majacy ferme swin za kartofle mieso wi za wi.Czy teraz już zrozumiales?
Pamiętam sprawę, gdy piekarz miał problemy, bo oddawał za darmo niesprzedany chleb, więc twój "układ" też mieści się w sferze czynów niezgodnych z prawem.
Jeśli chodzi o skarmianie przeterminowanej żywności w hodowli zwierząt, to bez komentarza...

papadopulos
Viper1964
papadopulos
Viper1964
ZGROZA....
Pamiętam sprawę, gdy piekarz miał problemy, bo oddawał za darmo niesprzedany chleb, więc twój "układ" też mieści się w sferze czynów niezgodnych z prawem.
Jeśli chodzi o skarmianie przeterminowanej żywności w hodowli zwierząt, to bez komentarza...
Ale humanitarnych.Czesc marketow miele towar specjalnymi maszynami potem breja zasila wysypiska.Bezdomni od lat jedza cieple posiłki z produktów z koncowka przydatności dzięki temu nie jeden zyje.Gdyby wszystko było zgodne z prawem wielu by już nie zylo.Jaka dla ciebie roznica czy market zmiele jeszcze dobre jedzenie i wywali dla rybitw i wron czy da ludziom?To ze pisze w papier ze to strata to prawda.Nie sprzedaje oddaje i traci.Czlowieczenstwo niektórych ludzi to nie układ i może to nie jest tak jak powinno być ale jest czyms dobrym nie złym.

Przepisy mają w du..e ludzkie odruchy producentów żywności.
Jeśli chodzi o wielkie sieci handlowe, to wolą one do ostatniego dnia przydatności trzymać cenę, niż pokazać dobre serce i obniżyć cenę.
Zysk jest na pierwszym miejscu, jeśli "głupi" konsument nie da im zarobić, to wara od produktów - niech żrą rybitwy, mewy i bezpańskie psy...

papadopulos Przepisy mają w du..e ludzkie odruchy producentów żywności.
Jeśli chodzi o wielkie sieci handlowe, to wolą one do ostatniego dnia przydatności trzymać cenę, niż pokazać dobre serce i obniżyć cenę.
Zysk jest na pierwszym miejscu, jeśli "głupi" konsument nie da im zarobić, to wara od produktów - niech żrą rybitwy, mewy i bezpańskie psy...
Wlanie z powodu ze nie rozumiesz napisałem pierwszy tekst.Ale ty nie zrozumiesz.Ty po prostu chcesz sobie poklikać.Na koniec powiem ci to tak.Na szczęście dla np. takich bezdomnych sa ludzie nie wlasciciele którzy maja w du..e przepisy.Wiedza ze pomagają i ze robia co mogą.Wielkie sieci handlowe wyzucaja produkty nawet tydzień przed koncem przydatności.Za towar pzed koncem terminu 2 3 dni groza kary.Towar któremu zbliza się tzw koniec w wielu jest na specjalnych regalach tanszy,a w przepisowym terminie laduje albo w mikserze albo człowiek oddaje go potrzebującym.Tesco np. jest giga marketem ale Tesco to nie szefostwo a ludzie w nim pracujący w danym obiekcie jako np. kierownik.To ci ludzie decydują czy cos trafi w mikser czy do schroniska.Oni nie sa wlascicielami Tesco.A swoja droga to wlasciciele może i tak mysla jak napisales ale oni maja gleboko w d...e co z towarem jest po terminie.W papierach ma być OK.I tak zawsze jest zysk.Napisze ci od razu ze koncze dyskusje bo my to nawet w temacie nie rozmawiamy.A poza tym raczej każdy z nas jeśli chodzi o pisanie ma inne priorytety.Sorry:):):)
« Wróć do tematów
Do góry strony: smaczna, ekonomiczna dieta