42
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń673
  • Odpowiedzi35
  • Ocen na +0
42 ppt ?

Smakuje wam polskie mięso? (36)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Smakuje wam polskie mięso?

Napisał(a): Gość -

Czy smakuje wam i waszym rodzinom mięso, wędliny itp. które można kupić w Polsce? Wg mnie są coraz gorszej jakości, kiełbasy są przesolone, jakby gumowe, bez smaku, zamiast wędzone to maczane w jakiś roztworach dymu i konserwantów, szynki to samo :// Kupienie dobrego drobiu to prawdziwa sztuka, większość jest bez smaku, albo ma jakiś dziwny posmak, który wcześniej miały tylko podroby.

Co sądzicie o polskim mięsie i wędlinach? Trzymają standard czy są coraz gorsze? Macie ulubionych producentów, którym ufacie i od których kupujecie?

INTERIA.PL

Reklama

Re: Smakuje wam polskie mięso?

Napisał(a): gość -

To prawda branża spożywcza sama sobie winna . Jemy paskudne pieczywo ,wędliny ,mięso tak drobiowe jak iwieprzowe. Schab czy też karczek w czasie gotowania po prostu śmierdzą. Trzeba ograniczyć zakup tego badziewia, niech wraca ze sklepów do producentów.WSTLNA

Reklama

czy ktoś wie gdzie w Krakowie kupić kiełbasę nie skażoną polską solą?
Jak długo jeszcze będą nas truć?
Dlaczego nie chcą ujawnić firm dodających do artykułów spożywczych
trefnej soli?
Tak postępuje pseudo-"rząd" w "demokratycznym"państwie?
Podłotowate osrajstołki!

zniesmaczony tym po....ym "Rządem"

Płacimy jak za mięso a mięsa w tym może być nie więcej jak 50%.
Poza tym hodowla zwierząt na skalę przemysłową przy zastosowaniu hormonów, sztucznych odżywek (albo przepracowanego oleju silnikowego jak kilka lat temu w Niemczech)i szukaniu oszczędności gdzie się da musi dawać taki efekt.
Dlatego ludzie przy wschodniej granicy coraz częściej kupują wędliny Z Białorusi i Ukrainy. Taniej nie jest ale jakość zupełnie inna.

Reklama

Polskie mięso nie jest złe ,dlatego je kupuję i robię se sama wędlinki,bo za kg dobrej szynki trzeba zapłacić,a jeśli sobie kupię ze dwa kilo schabu i obgotuję to mam pyszną wedlinę do chleba .Mięso kupuję bezpośrednio w sklepiku przylegającym do ubojni.Z daleka omijam biedronki,lidle,(kał)flandy,bo zależy mi na tym ,żeby zyski zostawały w Polsce

Mieso , raz lepsze, raz gorsze, ale ludzi, wędliny polskie, są ohydne !!!! Słone do niemożliwości, poza tym, zapach "chemiczny" !!! ??? Czy ja jeszcze się doczekam, prawdziwej smacznej wędliny, bez tej ohydnej chemii ??????

To istny syf nafaszerowany chemią. Pytanie ile jest mięsa w polskich wędlinach? Człowiek je to dziadostwo i nie wie z czego tyje. Słyszałem od znajomej, która pracowała przy produkcji pasztetów, że większego gówna w polsce się nie produkuje. Jedyne mięso w pasztecie to syficzne resztki i skóry oraz chemia i przeważnie jako wypełniacz grysik.

Proponuję pomieszkać za granicą tak z pół roku, najlepiej w niemczech czy anglii, się przekonacie, że nie ma co narzekać, wręcz przeciwnie. Nawet w merketach jest bardzo dobre mięso. Polecam karkówkę z lidla. Sezon grillowy otwarty!!! Pozdrawiam, milan :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Smakuje wam polskie mięso?