11
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń81
  • Odpowiedzi10
  • Ocen na +0
11 ppt ?

smoczek (11)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: smoczek

Napisał(a): gość -

Nie wiem jakie smoczki są obecnie ale mój wnuk ,dzisiaj już 21 letni student medycyny ma wręcz zęby jak perły,równe i białe,nigdy nie miał do tej pory ani jednej dziurki a chodził ze smokiem do 4 roku zycia Cały dzień!!!Więc te wzystkie pouczenia,że smoczek zniekształca zgryz to BUJDA!!!!A na pewno obecnie jest o wiele większy wybór,tylko to chyba obojętne z czego są one,przecież maja ATEST!!!

Napisał(a): rudii -

moim zdaniem najlepiej odzwyczajać.
jeśli już koniecznie musi być ten smoczek to jedyna rada jaką Ci udzielę to metoda prób i błędów.
nie Ty będziesz "cuckać" ten smoczek ani nikt z nas.
kup jeden sprawdź czy przypasuje.jeśli nie kup następny
Załączniki:

Reklama

Napisał(a): gość -

Lepiej kupić taki, który dziecku nie będzie "pasował" wtedy szybciej się oduczy (córka brat po takim eksperymencie wytrzymała max tydzień i rzuciła smoczek w kąt, a o nowy się nie upomina). Jeśli kupisz smoczek idealny dla malucha to gwarantowane, że będzie go używał do oporu.

Reklama

Reklama

Napisał(a): ulisza -

Moja siostrzenica była bardzo wybredna jeśli chodzi o jakiekolwiek akcesoria dla maluchów. Jak już raz zaakceptowała coś, to potem zmiana była bardzo trudna do wprowadzenia. Tak też było ze smoczkami. Ostatecznie podobno najlepiej podeszły jej produkty Chiccohttps://www.a(...)co.html nie wiem czy to ze względu na kształt czy może jakiś materiał, z jakiego zostały wykonane te rzeczy. Obecnie smoczki już nie są tak potrzebne jak jeszcze kilka miesięcy temu, ale moja siostra zawsze ma pod ręką jakieś smoczki, gdyby mała nagle zmieniła zdanie :)
« Wróć do tematów