64
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi20
  • Ocen na +29
64 ppt ?

Smutne zdjęcie Kaczyńskiego (21)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Smutne zdjęcie Kaczyńskiego

Napisał(a): uni -

Ja wiem, że chore kolano potrafi dać w kość, ja wiem, że każda choroba odbija swoje piętno na twarzy, ale żeby, aż tak? Głos w sprawie zabrał Tomasz Lis:

Zastawiający jest fakt ostatniej ultra krótkiej konferencji, na której Kaczyński powiedział, że "do polityki nie idzie się dla pieniędzy" i szybko zniknął. Uważny i spostrzegawczy widz zauważył jednak, jak bardzo Kaczyński schudł, jak bardzo zmieniła się jego twarz, te podkrążone oczy i zmęczoną twarz.
Jeżeli ta konferencja miała dać dowód tego, że Kaczyński jest w dobrej formie, to chyba nie wyszło..
Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Smutne zdjęcie Kaczyńskiego

Napisał(a): ~Lamia -

To wcale nie jest powód do radości (dla przeciwników PiS-u) i świętowania czegoś tam... bodajże niemieckie szmatławce sugerowały nowotwór trzustki-najbardziej niebezpieczny i kończący się szybkim zgonem. Biorąc pod uwagę zastraszające tempo zmian wyglądu Kaczyńskiego (in minus) i jego nieliczne, krótkie wystąpienia publiczne, coś jest na rzeczy.
Po śmierci Prezesa Prezesów, albo po całkowitym odejściu z polityki w PiS-ie rozgorzeje bezpardonowa walka, WOJNA o TRON, która nie przyniesie niczego dobrego zarówno przeciwnikom jak i zwolennikom "dobrej zmiany". Żaden Marszałek na białym koniu nie zajedzie i nie weźmie się za polskie, polityczne piekiełko i tym sposobem utracimy resztki znaczenia w świecie o spokoju wewnątrz kraju nie wspomnę.

Re: Smutne zdjęcie Kaczyńskiego

Napisał(a): ~gość -

~Lamia To wcale nie jest powód do radości (dla przeciwników PiS-u) i świętowania czegoś tam... bodajże niemieckie szmatławce sugerowały nowotwór trzustki-najbardziej niebezpieczny i kończący się szybkim zgonem. Biorąc pod uwagę zastraszające tempo zmian wyglądu Kaczyńskiego (in minus) i jego nieliczne, krótkie wystąpienia publiczne, coś jest na rzeczy.
Po śmierci Prezesa Prezesów, albo po całkowitym odejściu z polityki w PiS-ie rozgorzeje bezpardonowa walka, WOJNA o TRON, która nie przyniesie niczego dobrego zarówno przeciwnikom jak i zwolennikom "dobrej zmiany". Żaden Marszałek na białym koniu nie zajedzie i nie weźmie się za polskie, polityczne piekiełko i tym sposobem utracimy resztki znaczenia w świecie o spokoju wewnątrz kraju nie wspomnę.
hehe czyli jak prezes żyje, to mamy w świecie znaczenie? To jest naciągnięte jak guma do majtek.

Ja od wszelkiego przypadku mam przygotowany znakomity trunek, który poleci do mojego brzucha prosto z butelki.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • choroba kaczyskiego rak
Do góry strony: Smutne zdjęcie Kaczyńskiego