60
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń393
  • Odpowiedzi56
  • Ocen na +0
60 ppt ?

Soczewki kontaktowe, czy warto? (57)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Soczewki kontaktowe, czy warto?

Napisał(a): ~Aniela -

Cześć,

od kilkunastu lat noszę okulary. Tak naprawdę to w ogóle mi nie przeszkadzają i dobrze się z nimi czuje, niemniej jednak coraz bardziej popularne są soczewki kontaktowe. Znajomi mówią mi, że lepiej wyglądam bez okularów i to jest główny powód, dla którego się zastanawiam. A więc od razu pytam - warto?
INTERIA.PL

Re: Soczewki kontaktowe, czy warto?

Napisał(a): ~Lolopedia -

Warto nosić soczewki kontaktowe, ale trzeba się do nich przyzwyczaić. Na poczatku mogą przeszkadzać, ale potem już jest z gorki. Lepiej jednak skonsultować to z lekarzem. Ja chodzę do gabinetu Oko Akcent w Krakowie, gdzie mam zaufanego pana doktora. zawsze dobrze mi doradzi. wybral mi niedawno bardzo fajne soczewki.

Reklama

Napisał(a): ~Syrol -

Ja od czasu przerzucenia się na soczewki w końcu zyskałem na pewności siebie. Tak, wiem, że to nie jest najważniejsza zaleta, ale dla mnie miała kluczowe znaczenie. Kiedyś byłem bardzo nieśmiałą osobą, co w mojej branży jest naprawdę problematyczne. Czułem się tak głównie przez okulary, w których, a przynajmniej w moich oczach, wyglądałem naprawdę idiotycznie. Soczewki pozwoliły mi uwierzyć, że moja twarz wygląda... normalnie. Jakkolwiek to nie brzmi. Jeśli rozpoczynasz swoją przygodę, koniecznie sprawdźhttps://www.a(...)vue.pl/ - moim zdaniem są najlepsze na rynku.

Napisał(a): ~Bulgaria -

Ja od soczewek miałam zespół suchego oka i zdecydowałam się na laserowa korekcje wzroku . Musiałam się pozbyć okularow a że soczewki mi tego nie umożliwiały to musiałam mieć zabieg . Ale aboslutnie nie żałuje ;) Miałam świetny zabieg Lentivu ,który był bardzo krótki , bezinwazyjny i bezbolesny ;)

Reklama

Napisał(a): Gość -

Soczewki maja swoich zwolenników i przeciwników, ale sądzę, że warto spróbować. Obecnie soczewki są coraz bardziej komfortowe i zapobiegają powstawaniu zespołu suchego oka. Ostatnio wypróbowałam nowe soczewki kontaktowe Acuvue 1-Day Define i zdecydowanie je polecam, ponieważ dodają spojrzeniu blasku. Więcej na ich temat możecie przeczytać tutajhttp://www.ac(...)logerow gdzie znajdziecie podstawowe informacje na ich temat i opinie czołowych blogerek.

Reklama

Napisał(a): ~gosc -

Też długo się zastanawiałam czy zmienić okulary na soczewki, ale w końcu sie zdecydowałam. Na początku nie mogłam się przestawić, cały czas czułam coś w oku, szybko mi wysychało i miałam znowu wrócić do okularów, ale pani w aptece poradziła, zeby oczy czyms zakrapiać i nawilżac. Już kilka miesięcy uzywam hialeye free i przestałam mieć problem z soczewkami :)

Napisał(a): Gość -

Różnica pomiędzy okularami a soczewkami kontaktowymi jest taka, że soczewki nie ograniczają pola widzenia do minimum. Są wygodniejsze, nie spadają z oczu, tak jak okulary. Problem pojawia się jednak przy wkładaniu soczewki, bo zdarzają się osoby, które dotykanie oczy zwyczajnie nurtuje, czego nie ma w przypadku nakładania okularów, które wystarczy nałożyć na nos i przecierać specjalnymi chusteczkami :)

Napisał(a): ~marcin009 -

Osobiście myślę, że warto słuchać przyjaciół:) no i przede wszystkim trzeba wziąć pod uwagę, że soczewki są jeszcze bardziej komfortowe, co szczególnie można odczuć podczas deszczu czy gorąca. Nic nam się nie moczy ani nie paruje :) możesz dzięki nim bezpiecznie ćwiczyć na lekcjach WF. Ja zamieniłem kilka lat temu okulary na soczewki Acuvue i jestem bardzo zadowolony. Więcej możesz poczytać na ich stronie:https://www.a(...)vue.pl/

Napisał(a): ~Marek -

Mocno się ceny w różnych salonach optycznych potrafią różnić. Jedni sobie doliczają za szkła, inni z kolei zarabiają najbardziej na oprawkach. Moim zdaniem w tej chwili najbardziej się opłaca kupować okulary w Oko Design, u nich ceny i za soczewki i za oprawy są uczciwe, niewygórowane. Realizują zamówienia na czas, bez opóźnień.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Soczewki kontaktowe, czy warto?