61
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń397
  • Odpowiedzi57
  • Ocen na +0
61 ppt ?

Soczewki kontaktowe, czy warto? (58)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Soczewki kontaktowe, czy warto?

Napisał(a): ~erikanter -

Noszę soczewki kontaktowe i mogę powiedzieć że warto. Soczewki kontaktowe są o wiele bardziej poręczne od okularów. Można w nich robić rzeczy, które okulary ograniczały. Nie muszę się męczyć z parującymi okularami przy gotowaniu, mogę uprawiać każdy sport na jaki mam ochotę i mam pełne pole widzenia nie ograniczone przez ramki okularów. Swoje soczewki kupuję w salonie optycznym Fielmanna. Znajduje się tam sporo soczewek pochodzących od znanych marek.
INTERIA.PL

Re: Soczewki kontaktowe, czy warto?

Napisał(a): ~damn -

Do czytania kupowałam niedawno okulary w Primus i bardzo mi ułatwiają życie. Wcześniej to potrafiła mnie głowa boleć dosłownie po kilku minutach lektury czegokolwiek. Teraz siedzę nad książką dwie godziny i nie czuję w ogóle zmęczenia.

Reklama

Re: Soczewki kontaktowe, czy warto?

Napisał(a): ~MoniaLima -

Warto nosić soczewki tylko pamiętac należy o odpowiedniej higienie, zdejmowaniu ich itd. Przemywaniu ich. Bo wtedy bardzo łatwo jest doprowadzić do stanów zapalnych oka czy tez np do zespołu suchego oka. Ja tu bardziej bym myślała o laserowej korekcji wzroku. Np u mnie w Warszawie w Dzięgielewska instytucie Oka jest możliwość takiego zabiegu, poza tym teraz jakoś jest rabat 50% na wizytę kwalifikacyjną ;)

Reklama

Re: Soczewki kontaktowe, czy warto?

Napisał(a): ~Celinaa -

Ja również jestem dużą zwolenniczką wyboru soczewek, bo jednak okulary dla mnie nie do końca pasują i musiałam inaczej to rozwiązać. Nie byłem na początku przekonany, natomiast po przeczytaniu faktów i mitów o nich tutajhttps://www.a(...)zewkach to sprawdziłam i już przy tym pozostałam. Ogromna wygoda i też nawet lepiej widzę niż przez okulary.

Reklama

Re: Soczewki kontaktowe, czy warto?

Napisał(a): ~SweetCorn -

Hmm to zalezy. Mi niestety nie służyły ;( A to jakieś zapalenie rogówki, a to spojówki. W końcu się wkurzyłam i zdecydowałam się na zabieg laserowy Lentivu w Optegrze w krakowie. Teraz niczym się już nie musze martwić ;) Żadnymi stanami zapalnymi no i nie mam wady wzroku.

Re: Soczewki kontaktowe, czy warto?

Napisał(a): ~Tonka -

Okulary noszę od 4 klasy podstawówki, a lat mam już 30. Próbowałam soczewek, ale nie umiałam się przekonać do tego grzebania w oku. W końcu zrobiłam zabieg w Optegrze w Lublinie. Po roku mogę śmiało powiedzieć, że nie było dnia, żebym żałowała.

Re: Soczewki kontaktowe, czy warto?

Napisał(a): lethappiness -

Jeśli nie macie ogromnych problemów ze wzrokiem lub z wrażliwością Waszych oczu i soczewki nie są Wam zabronione to jestem skłonna potwierdzić, że warto nosić soczewki. Wiadomo, że na początek trzeba się do nich przyzwyczaić i myślę, że fajną opcją dla początkujących będą soczewkihttps://www.t(...)d-toric

Re: Soczewki kontaktowe, czy warto?

Napisał(a): ~AgnieszkaU -

A nie lepiej by Wam było po prostu zdecydowac sie na laserową korekcje wzroku ? Sama miałam najpierw soczewki a potem zdecydowałam sie na laserową korekcje wzroku Lentivu. Jestem bardzo zadowolona z efektu i z tego, że przede wszystkim nie noszę niczego na nosie czy w oczach.

Re: Soczewki kontaktowe, czy warto?

Napisał(a): ~Stricki -

Nie chcę też mieć soczewek na stałe - chciałąbym spróbowac tylko na wakacje.
Jesli moje oko by się źle czuło z soczewką - nosiłabym okulary, trudno, trochę pieniędzy wydanych na próżno.

Mogłabyś powiedzieć, jak to jest z tymi miesięcznymi?
Coś jak tabletki antykoncepcyjne - pudełeczko na miesiąc - i tu - soczewka na miesiąc.
Czy może tabletki na ból głowy - 30tabletek w opakowaniu, ale bierzesz, kiedy chcesz, bez terminu spozycia.

Brałam pod uwage kupienie soczewek w Trendy Opticians:https://trend(...)ians.pl Jakies opinie na temat salonów?

Re: Soczewki kontaktowe, czy warto?

Napisał(a): ~maryska -

Uwierz mi, że warto. Moje oczy nie cierpią słońca, więc okulary korekcyjne mi nie sprzyjają. Miałam nakładki na okulary, ale je zgubiłam, więc ta opcja też odpada, no i w końcu przerzuciłam się na soczewki. Zaopatruję się zawsze w salonie optycznym na Ursynowie OPTYK DO ZOBACZENIA [url=http://optyk-dozobaczenia.pl/]http://optyk-dozobaczenia.pl/[/url] i bardzo ich polecam. Mają świetną obsługę, pomogą ci wybrać to, czego potrzebujesz i ja zawsze wychodzę stamtąd zadowolona.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Soczewki kontaktowe, czy warto?