61
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń397
  • Odpowiedzi57
  • Ocen na +0
61 ppt ?

Soczewki kontaktowe, czy warto? (58)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Soczewki kontaktowe, czy warto?

Napisał(a): ~Lola55 -

Mnie przerazalo to wkładanie soczewek :P W ogóle jak cokolwiek jest majstrowane przy oku :P jestem po Lentivu w katowicach u pani Dominiki janiszewskiej Bil. Pani dr uwielbia bezpośredni kontakt z pacjentem. I ma bardzo pozytywne nastawienie do życia ;)

Reklama

Napisał(a): ~Kinia22 -

jak nie ma innego wyjścia to pewnie że warto, jednak mi kompletnie te soczewki nie służyły. Dopiero jak zdecydowałam się na laserowa korekcję wzroku a dokładniej lentivu wtedy dopiero mogłam na spokojnie zdjąć okulary ;)

Reklama

Napisał(a): Karmanka -

Przed wyborem szkieł dobrze udać się do okulisty i dokładnie przebadać. Ja staram się bardzo pilnować wzroku, więc chodzę do dobrego okulisty regularnie, polecam klinikę DR Nowosielska – dobrali mi tam odpowiednie szkła

Reklama

Napisał(a): ~Klaudia -

Kinka no dokładnie, ja długo nosiłam soczewki i zdecydowałam się na Łódzką Optegrę - miałam także Lentivu, kwalifikacja przeszła pomyślnie, wszystko sprawnie przeprowadzone no i najważniejsze, byłam pod dobrą opieką!
Ja akurat miałam tutaj zabieg Clearvu. Mam 42 lata więc na ten zabieg się łapałam. na szczęście się udalo i po wielu latach nie noszę tych paskudnych binokli.

Napisał(a): gość Agata -

Polecam firmę Clear Lab mają duży wybór soczewek kontaktowych z dużym uwodnieniem co jest ważne że nie wysuszają oka
Używam ich od października i jest mega zadowolona
Ostatnio widziałam je w dobrej cenie na allegro lub douglas

Napisał(a): ~Amelia88 -

[cytat kogo=~Palina]Oczywiście, że warto. Soczewki kontaktowe mają jedną, dużą zaletę - zakładasz je rano i nosisz przez cały dzień, a czasami dłużej (zależy, jakie soczewki posiadasz). Sklepów internetowych, w których można zaopatrzyć się w soczewki jest od groma - od siebie mogę polecićhttp://www.sw(...)ek.com/[/cytat

Ja szczerze mówiąc wolałam jednak zrobić laserową korekcję wzroku w klinice okulistycznej, a dokładniej w Optegrze ;) We Wrocławiu ;)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Soczewki kontaktowe, czy warto?