Odpowiadasz na:
Soczewki kontaktowe, czy warto?

~Aniela
Temat dodał(a):
~Aniela -
Cześć, od kilkunastu lat noszę okulary. Tak naprawdę to w ogóle mi nie przeszkadzają i dobrze się z nimi czuje, niemniej jednak coraz bardziej popularne są soczewki kontaktowe. Znajomi mówią mi, że lepiej wyglądam bez okularów i to jest główny powód, dla którego się zastanawiam. A więc od razu pytam - warto?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Soczewki kontaktowe, czy warto?

Napisał(a): ~Amelia88 -

[cytat kogo=~Palina]Oczywiście, że warto. Soczewki kontaktowe mają jedną, dużą zaletę - zakładasz je rano i nosisz przez cały dzień, a czasami dłużej (zależy, jakie soczewki posiadasz). Sklepów internetowych, w których można zaopatrzyć się w soczewki jest od groma - od siebie mogę polecićhttp://www.sw(...)ek.com/[/cytat

Ja szczerze mówiąc wolałam jednak zrobić laserową korekcję wzroku w klinice okulistycznej, a dokładniej w Optegrze ;) We Wrocławiu ;)

Re: Soczewki kontaktowe, czy warto?

Napisał(a): ~Palina -

Oczywiście, że warto. Soczewki kontaktowe mają jedną, dużą zaletę - zakładasz je rano i nosisz przez cały dzień, a czasami dłużej (zależy, jakie soczewki posiadasz). Sklepów internetowych, w których można zaopatrzyć się w soczewki jest od groma - od siebie mogę polecićhttp://www.sw(...)ek.com/

Reklama

Re: Soczewki kontaktowe, czy warto?

Napisał(a): gość Agata -

Polecam firmę Clear Lab mają duży wybór soczewek kontaktowych z dużym uwodnieniem co jest ważne że nie wysuszają oka
Używam ich od października i jest mega zadowolona
Ostatnio widziałam je w dobrej cenie na allegro lub douglas

Re: Soczewki kontaktowe, czy warto?

Napisał(a): ~Klaudia -

Kinka no dokładnie, ja długo nosiłam soczewki i zdecydowałam się na Łódzką Optegrę - miałam także Lentivu, kwalifikacja przeszła pomyślnie, wszystko sprawnie przeprowadzone no i najważniejsze, byłam pod dobrą opieką!
Ja akurat miałam tutaj zabieg Clearvu. Mam 42 lata więc na ten zabieg się łapałam. na szczęście się udalo i po wielu latach nie noszę tych paskudnych binokli.

Reklama