68
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń438
  • Odpowiedzi64
  • Ocen na +-7
68 ppt ?

Soczewki kontaktowe (65)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Soczewki kontaktowe

Napisał(a): WiktoriaDeb -

Warto jest nosić soczewki kontaktowe. Od miesiąca je noszę i jestem zadowolona z komfortu jaki dają codzień. Na pewno jedną niedogodność trzeba przejść, a więc wizyta u optyka, ale to niezbędne. A drugi etap to znalezienia dobrej ceny, ja kupuję w http://www.al(...)wki.com i jestem bardzo zadowolona. Warto na pewno nosić soczewki

Re: Soczewki kontaktowe

Napisał(a): gość -

Soczewki nie są niebezpieczne o ile przestrzega się zasad ich noszenia;) podczas badania wzroku moja okulistka mi wszystko wytłumaczyła. Swoją drogą polecam bardzo Opticon w Warszawie. Maja dobry sprzęt do badań i profesjonalnych okulistów. Ja kupuje dobrych firm np. bausch and lomb albo David Thomas.

Re: Soczewki kontaktowe

Napisał(a): gość -

Ja stosowałam soczewki różnych firm, ale raczej stawiam na znane i cenione marki tybu Johnson czy David Thomas. Kupuje zwykle w salonie Opticon niedaleko mojego mieszkania w Warszawie. Przez Internet nigdy nie zamawiam bo jakoś musiałabym z wyprzedzeniem no i nie wiadomo czy nie są oszukane;)

Re: Soczewki kontaktowe

Napisał(a): lukasollo -

Soczewki zawsze mi się podobały, niemal zawsze możemy wybrać sobie kolor oczu ;) Chociaż ostatnio okulary też stały się modne, dużo osób nosi tzw. zerówki. Ja jednak chyba skuszę się na szkła kontaktowe, ostatnio znalazłem fajne na https://www.o(...)and.pl/. Kupował ktoś tam? Ceny wyglądają dobrze, na pewno lepiej niż w salonie w mojej miejscowości.
Załączniki:

Re: Soczewki kontaktowe

Napisał(a): gwiazdka611 -

Ja dosyć późno przekonałam się do soczewek ponieważ zaczęłam je nosić w wieku 25 lat. Trochę żałuję,że wczesniej tyle męczyłam sie z okularami bo soczewki są o niebo wygodniejsze. Okulary nigdy nie dadzą Wam takiego pola widzenia. Poza tym parują, nie można ich nosić na deszczu.

Najlepiej jakbyscie wybrali się do optyka i to optyk powinien dla Was dopasować odpowiednią parę soczewek. Polecam równiez zajrzeć sobie na stronę:
http://www.mo(...)wki.pl/

Jest tutaj baza wiedzy na temat soczewek kontaktowych.

Re: Soczewki kontaktowe

Napisał(a): luxlens -

Soczewki najlepiej kupić jak już ktoś wspominał dopiero po badaniach bo niestety ale nie wszyscy mogą je nosić. W gabinetach głównie siedzą okuliści lub optometryści, ci pierwsi głównie zajmują się chorobami oczu i w tym kierunku była skierowana ich nauka, optometryści głównie w kierunku badań. Soczewki można raczej bez obaw kupować w internecie.www.luxlens.pl

Re: Soczewki kontaktowe

Napisał(a): Kamilek111 -

Mnie się wydaje, że jeśli chodzi o soczewki, to warto przetestować przed zakupem, bo są jednak drogie. Na stroniehttps://www.a(...)vue.pl/ były kiedyś do zamówienia, nie wiem jak teraz. Bo największy problem jest, kiedy soczewka ma złą budowę, wtedy albo szybko się rozlatuje, albo ciężko zdjąć, co powoduje ból. Warto zadbać o wizytę u okulisty przed większym zakupem (tak, ludzie tego nie robią).

Re: Soczewki kontaktowe

Napisał(a): ~Korela -

Generalnie jeśli chodzi o soczewki, to pamiętam jak fajnie przeskoczyłam na nie z okularów. Zamówiłam wtedy darmowe soczewki nahttp://acuvue.pl/ i przy pomocy sąsiadki (okulistki) założyłam pierwszą parę. Przez cały dzień smyrałam się po nosie żeby "poprawić okulary", co swoją drogą musiało mega komicznie wyglądać :D W ogóle od czasu, kiedy zaczęłam nosić soczewki wada zmalała z -2,25 po obu stronach, na -2,00, co pani doktor również uznała za normalne. Niby pierdoła, ale też fajna sprawa ;)

Re: Soczewki kontaktowe

Napisał(a): Bretodo -

Ja stosuję od długiego czasu i sobie chwalę takie rozwiązanie. Grunt to znaleźć dobre miejsce do ich kupowania, aby nie było drogo. Kiedyś nosiłem okulary, ale na dłuższą metę takie rozwiązanie się nie sprawdza. Jeżeli kogoś interesuje skąd biorę soczewki to powiem, że kupuje je on-line na stronie http://soczew(...)i24.pl/ , bardzo dobre miejsce na zakupy okulistyczne.

Re: Soczewki kontaktowe

Napisał(a): ~Versace -

Widzisz Rybka tylko ja Np miałam bardzo dobre soczewki i skonczyło się na tym ,ze niestety ale miałam zespół suchego oka . W końcu zdecydowałam się na laserową korekcje wzroku , która kupiłam na grouponie optegry ;) Jestem juz p zabiegu i świetnie się czuję . tydzień po mogłam już pójść na basen ;)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Soczewki kontaktowe