14
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń308
  • Odpowiedzi11
  • Ocen na +0
14 ppt ?

Soczewki TAK CZY NIE? (12)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Soczewki TAK CZY NIE?

Napisał(a): Gość -

Cześć dziewczyny!czy któraś z Was używa soczewek kontaktowych?Polecacie czy raczej nie?Są wygodne?Okulista wykrył u mnie wadę wzroku i nie wiem czy zdecydować się na jakieś modne okulary czy soczewki.Czy czujecie jak je macie na sobie?Czy one mogą zlecieć?

Ankieta

Polecasz soczewki?

• 83%
  • 17%
głosów: 6
  • Polecasz soczewki?
Nie zaznaczono żadnej odpowiedzi !
INTERIA.PL

Re: Soczewki TAK CZY NIE?

Napisał(a): gość -

Witaj:) ja noszę soczewki od 10 lat,jestem bardzo zadowolona.Wogóle nie czuję,że mam cos na oczach.Nie ma rownież szans żeby wypadly z oka.Raz ,dwa razy w roku robie sobie urlop od soczewek i chodzę np miesiąc w okularach.Soczewki kontaktowe są szczególnie wygodne zimą bo z okularami zawsze był problem z zaparowanymi szkłami.Pozdrawiam Marzena

Reklama

Ja noszę soczewki od 5 lat i jestem bardzo zadowolona, tylko trzeba dobrze je dobrać i wybrać odpowiednią markę. Ja używam Oasis, są dla mnie najwygodniejsze. Raz skusiłam się niższą ceną i kupiłam jakieś w szarym opakowaniu co uszkodziło mi oko i przez 2 miesiące chodziłam z zakrwawionym białkiem, na szczęście tylko mi mocno podrażniło i nadal mogę stosować soczewki.
Ogólnie, przy noszeniu soczewek nie można wykluczyć okularów, soczewki nie są substytutem dla nich. Powinnaś mieć obie opcje. Soczewki męczą troszkę oko. Ja wytrzymuję w nich max do 10 godzin a później muszę nakładać okulary :)

Reklama

http://www.ok(...)78.html noszę już prawie dziesięć lat, uważam że jest to duża wygoda, szczególnie gdy korzystam z basenu lub biegam, po konsultacji z okulistą dowiesz się jaki rodzaj soczewek będzie dla ciebie odpowiedni, ja polecam miesięczne lub dwutygodniowe, w każdym bądź razie jestem jak najbardziej za soczewkami

Napisał(a): gość -

1. predyspozycje lub ich brak do szkiel kontaktowych powinien stwierdzić lekarz okulista
2. soczewki maja swoje plusy - głównie estetyczne i komfortowe
3. soczewki mają też wady - nie można zapominać, że to cialo obce w oku
4, odsyłam DO OKULISTY

Reklama

Napisał(a): ~rennn -

Swoje pierwsze okulary kupiłem w Primus, ich mi polecała koleżanka z pracy że mają tanio i dobrej jakości. Nie zawiodłem się, okulary modne stylowe dobrze dopasowane do mnie, soczewki wygodne nie męczą oczu, łatwo się je przemywa i generalnie czysci.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Soczewki TAK CZY NIE?