387
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń33 tys.
  • Odpowiedzi51
  • Ocen na +13
387 ppt ?

sok z buraków oczyszcza organizm (52)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

sok z buraków oczyszcza organizm

Napisał(a): Gość -

Czy ktoś stosował sok z buraków na detox organizmu? Mam od paru dni uczulenie na skórze dziwne chrostki i przeczytałam w sieci, ze taki sok może bardzo dobrze oczyścić organizm z toksyn, ale ile trzeba go wypić i przez jaki czas?
Załączniki:
INTERIA.PL

Re: sok z buraków oczyszcza organizm

Nie tylko sok z buraków. Dobrze jest stosować też (naprzemiennie lub w połączeniu) sok z białych warzyw korzeniastych. Czarna rzepa i seler mają działanie oczyszczające i moczopędne, pomagają skutecznie wydalić toksyny a przy okazji choresterol i tłuszcze.

Reklama

Reklama

Reklama

Ohydnie to jest po wypiciu tego dziadowstwa. Nie mogłam pozbyć się smaku przez kolejne dwa dni. Cały czas mi sie tym odbijało. Łe!!
karinanati Problem w tym, ze taki sok ohydnie smakuje i nie mogę go przełknąc, tak jak drożdży.

Napisał(a): gość -

bedziesz sikac na czerwono i do tego sok z burakow jest nie smaczny

sok ze swizej kapusty tez jest oblesny ale dobrze oczyszcza organizm

zacznij pic duzo swiezych sokow z rozych warzyw efekty bedzie widac szybko - po prostu kup dobra sokowirowe i wyciskaj wszystko co mozesz !!!!

Dlatego działa ...
Codziennie trzeba wypić 0,3 - 0,4 l soku - aż dolegliwości ustaną...
Po tygodniu ustają - tak działa psychika ...
A smak - podobny do soku marchewkowego zmieszanego z ziemia ogrodniczą - najlepiej zabija - świeża kapusta kiszona ...
:-D

Napisał(a): cuma -

Ja zalewam pokrojone buraki ( jak duże to 6) 4 litrami wody, dodaję pokrojony czosnek, ziele i listek, łyżkę cukru i sól, oraz skórkę chleba (nie musi być razowy),Ok tygodnia sok gotowy, kolor burgunda, piję rano z pieprzem (3/4szklanki na czczo, pycha , innym też smakuje.
cuma

Sok z buraka nalezy pic od małych porcji i stopniowo zwiększać dawke do szklanki dziennie - najlepiej w stosunku 1 porcja soku z buraków i 2 porcje soku z marchwi. Ja osobiście preferuje około 1/2 godz przed jedzeniem pół na pół burak i marchew. Sok musi być bez żadnych konserwantów !! (np. kwaszony)
Proszę poszukac więcej innych informacji na ten temat w sieci.

gerta Nasz organizm możemy oczyszczać na wiele sposobów, najważniejsze dla Nas powinno być to, aby w czasie takiego oczyszczania czuć się dobrze, zaintrygowały mnie produkty calivita, co o nich myślicie?
Sok z buraków ćwikłowych to najlepszy sposób na odkwaszenie organizmu w hiperurykemii/dna moczanowa/. Należy pić codziennie po pół szklanki, można dodać soku z kiszonej kapusty.Polecane jest także zsiadłe mleko.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • Sok z buraka Forum
Do góry strony: sok z buraków oczyszcza organizm