28
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń749
  • Odpowiedzi21
  • Ocen na +0
28 ppt ?

soki z sokowirówki (22)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re:  soki z sokowirówki

Napisał(a): Gość -

Dziś już chyba mało kto używa sokowirówek. Tacy wszyscy zalatani, mało czasu... Ale cóż. Jeżeli o mnie chodzi to ja zawsze robiłam sok z marchewki (jest tania, a sok jest pyszny)czasem do tego dodawałam kawałek selera, jak miałam dużo jabłek, to z jabłek, czasem jakąś gruszkę. Wydaja mi się, że takie soki może nie zdziałają cudów w naszym organizmie, ale napewno są zdrowsze od soków sklepowych i cieszy też to że samemu przygotowało się coś tak dobrego i zdrowego. Trzeba jeszcze pamiętać, że tak przygotowany sok jest pełnowartościowy jedynie przez 2-3 godziny. Najlepiej go wypić od razu. Mogę jeszcze poradzić, aby sok przed wypiciem przeceddzić, ponieważ te stare sokowirówki pozostawiały osad w soku. I jeszcze jedno- warzywa i owoce, przed obróbką można tylko umyć, obieranie ze skórki jest nawet niewskazane. Mam nadzieję, że choć trochę pomogłam :)

Reklama

w sokach z kartonu jest koncentrat i woda jak ustaliliśmy...warto dodać że ta woda ma się nijak do tej zawartej naturalnie w roślinie. Czytałem kiedyś o tym w książce Michała Tombaka, którą to nie wiem komu pożyczyłem.... poza tym to nie jest tak do końca, że soki nie robią cudów w organiźmie... Tak czy inaczej gorąco polecam tego autora, który przy okazji światowym ekspertem w temacie odżywiania i jakości życia.......pozdrawiam i popijając świeży sok z ananasa, pomarańczy, kiwi i cytryny :PPPPP

Reklama

Reklama

Witam ,mam pytanie.Ponieważ dostałam od znajomych sokowirówkę i zastanawiam się i za chiny nie mogę zdjąć siateczki filtrującej .Czy do tego potrzebny jest jakiś klucz? nadmieniam że posiadam sokowirówkę firmy AEG jednokomorową podobną do philipsa.

Napisał(a): Galimera -

Ciężko powiedzieć, z jednej strony warto, bo sok z sokowirówki jest smaczny i zdrowy w przeciwieństwie do większości kartonowych. Z drugiej strony mycie tego to masakra, do tego sok szybko się psuje, już po kilku godzinach nie smakuje tak samo. Chyba bardziej opłacalnie jest kupić takie małe soczki z lodówki a jak większa butelka dla rodziny i z dłuższą datą przydatności to andros.

Galimera Ciężko powiedzieć, z jednej strony warto, bo sok z sokowirówki jest smaczny i zdrowy w przeciwieństwie do większości kartonowych. Z drugiej strony mycie tego to masakra, do tego sok szybko się psuje, już po kilku godzinach nie smakuje tak samo. Chyba bardziej opłacalnie jest kupić takie małe soczki z lodówki a jak większa butelka dla rodziny i z dłuższą datą przydatności to andros.
Z sokowirówką zawsze jest kupę zabawy, to prawda. Dlatego najlepiej jest kupić dobry sok, takiego na przykład Androsa, i zblednować z nim jakieś ciekawe rzeczy typu: mango, jarmuż, siemię lniane, pietruszkę, młody jęczmień itp. Wychodzą świetne koktajle i nie trzeba wyciskać soków sokowirówką, które i tak o tej porze roku nie byłyby pewnie zbyt smaczne.

Galimera Ciężko powiedzieć, z jednej strony warto, bo sok z sokowirówki jest smaczny i zdrowy w przeciwieństwie do większości kartonowych. Z drugiej strony mycie tego to masakra, do tego sok szybko się psuje, już po kilku godzinach nie smakuje tak samo. Chyba bardziej opłacalnie jest kupić takie małe soczki z lodówki a jak większa butelka dla rodziny i z dłuższą datą przydatności to andros.
Nie słyszałam o tym soku Andros, ale jeśli są świeżo wyciskane, smakują dobrze i są w dużych butelkach to chciałabym spróbować. Gdzie to można kupić?
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jakie soki z sokowirowki robicie
  • jak zlikwidować nalot z soków z sokowirówki
  • sokowirówka jakie owoce i warzywa
  • owoce i warzywa do sokowirówki
  • stare owoce fo sokowirówki
  • owoce do sokowirówki
  • jakie warzywa i owoce do sokowirówki
  • sokowirówka jakie owoce
Do góry strony:  soki z sokowirówki