22
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń30
  • Odpowiedzi22
  • Ocen na +0
22 ppt ?

Solarium- tak czy nie? (23)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Solarium- tak czy nie?

Napisał(a): Gość -

Dokładnie jak wyżej napisane, wszystko jest dla ludzi, mysle że nie powinno się zamknąc solaria.. tylko wiecej i czesciej chodzic.. jezeli komus naprawde zalezy na tym aby ladnie wyglądac.. Ja chodze raz na jakis czas aby tylko podtrzymac opalenizne.. i mnie np. to nie uzaleniło, tylko w zime chodze, na lato to juz jest słoneczko:):):)
Pozdrawiam

Reklama

Myślę i wiem że solarium szkodzi, nawet w najmniejszych ilościach,nasza skóra poprzez to się starzeje szybciej. Kiedyś nie wiedziałam jak to szkodzi, i sama korzystałam z tego,aż zobaczyłam skutki i nie tylko na sobie. Kiedyś przed imprezą chciałam iść na solarium, jednak gdy przypomniałam sobie czym to grozi zrezygnowałam, jeszcze wtedy nie wiedziałam że jestem w ciąży, uratowałam życie swojego dziecka, nie wiadomo jak by to mogło się skończyć, mam śliczną córeczkę. Zanim zaczniemy z tego korzystać zastanówmy się czy warto. A zamknięcie solarium to dobry pomysł, nie każdy wie jakie są tego skutki.

Reklama

a wielkie ale to wielki G. kogoś obchodzi czy ja chodzę na solarium, czy ja się wielkich przeciwników opalania pytam z kim i gdzie śpią???? jak tak bardzo martwicie się o czyjeś zdrowie to zajmijcie się całkowitym zakazem palenia w miejscach publicznych bo to jest o wiele bardziej szkodliwe, poza tym idąc na solarium nikogo nie zmuszam żeby szedł ze mną, a palacze zmuszają mnie i wielu innych do wdychania tych tytoniowych witamin. Jak nie macie co robic to możecie jeszcze zając się trudną młodzieżą, albo śniegiem zalegającym na ulicach

Reklama

TYLE SAMO PRZECIWNIKÓW I ZWOLENNIKÓW MA SOLARIUM,JA KORZYSTAM ALE Z GŁOWĄ ,DLACZEGO MAJĄ BYĆ ZAMKNIĘTE A PALACZE ZATRUWAJĄ NAS NA KAŻDYM KROKU W PRACY NA SPACERZE W RESTAURACJI ,WSZĘDZIE CZUĆ TEN SMRÓD NIE DO ZNIESIENIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Gość TYLE SAMO PRZECIWNIKÓW I ZWOLENNIKÓW MA SOLARIUM,JA KORZYSTAM ALE Z GŁOWĄ ,DLACZEGO MAJĄ BYĆ ZAMKNIĘTE A PALACZE ZATRUWAJĄ NAS NA KAŻDYM KROKU W PRACY NA SPACERZE W RESTAURACJI ,WSZĘDZIE CZUĆ TEN SMRÓD NIE DO ZNIESIENIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Tak, popieram najlepiej zamknąc wszystkich palaczy a solarium zostawic w spokoju

Gość
Gość TYLE SAMO PRZECIWNIKÓW I ZWOLENNIKÓW MA SOLARIUM,JA KORZYSTAM ALE Z GŁOWĄ ,DLACZEGO MAJĄ BYĆ ZAMKNIĘTE A PALACZE ZATRUWAJĄ NAS NA KAŻDYM KROKU W PRACY NA SPACERZE W RESTAURACJI ,WSZĘDZIE CZUĆ TEN SMRÓD NIE DO ZNIESIENIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Tak, popieram najlepiej zamknąc wszystkich palaczy a solarium zostawic w spokoju
A może by tak palaczy w solarium zamknąć i wtedy wiadomo gdzie są. A, kto chce być zdrowy omijałby takie miejsca.;)

Witam wszystkich zwolenników i przeciwników SOLARIUM

Jak wiadomo papierosy szkodzą - i nie słyszałem żeby komuś pomogły
Jak wiadomo alkohol szkodzi - ale stosowany w odpowiednich dawkach ratuje nam życie chodzi mi o leki
Jak wiadomo większość ludzi twierdzi że solarium szkodzi - A MI POMOGŁO moja skóra nie tylko twarz wyglądała jak "drożdżówka" dermatolog zalecił mi poopalać się na solarium i pomogło
Na dzień dzisiejszy wyglądam jak człowiek a na twarzy i ciele nie mam pryszczy
Z solarium staram się korzystać raz w tygodniu i nie sądzę żebym był od niego uzależniony.

Wszystko jest dla ludzi, ale z niczym nie wolno przesadzać. Myślę, że pójście do solarium kilka razy przed sezonem na opalanie jest wskazane, ale regularne, całoroczne chodzenie w moim przypadku odpada. Przede wszystkim to niezdrowe dla skóry, przyspiesza efekty starzenia się. Lepiej sobie odpuścić, poczekać na lato i wtedy wyjść na słońce, nie zapominając oczywiście o odpowiednich kremach ochronnych.

Nie chcę powtarzać tego co już zostało napisane, ale co zrobić: Wszystko jest dla ludzi. A że ludzie nie potrafią z tego korzystać, to już inna sprawa. Każdy ma swój rozum i wie co dla niego dobre, a jak nie wie, to kiedyś się dowie. Solarium chyba w odpowiednich ilościach (jak wszystko) nie powinno szkodzić. Ale nie wiem jak to jest bo sam nie chodzę (wolę naturalne słońce). Natomiast jesli ktoś chodzi do solarium codziennie i siedzi po kilkanaście minut (znam tylko jedną taką osobę) no to krzyż na drogę.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Solarium- tak czy nie?