1
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń41
  • Odpowiedzi1
  • Ocen na +0
1 ppt ?

SOLARIUM-tak czy nie? (2)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

SOLARIUM-tak czy nie?

Napisał(a): GreenEyes -

Cześć Wszystkim.Słuchajcie mam takie pytanie..jak każda z nas chciałabym mieć ładną, morską głęboką opalenizne. tylko nie wiem jak :) Słyszałam od pewnej osoby, że można to w miare szybko zrealizować tylko trzeba przynajmniej kilka razy odwiedzić solarium , i przy pięknej pogodzie poleżeć na kocyku a od razu łapie na głęboki brązik. Mnie jest się ciężko opalić nawet na słońcu (nie wiem czemu) a w solarium nigdy nie byłam. Zamiesciłam ten post ,bo jedni mówią że solarium bardzo szkodzi , jest niebiezpieczne , no ale co mam zrobić skoro mam taki kłopot z opaleniem się?? sztuczne promienie pomogą? czy może lepiej zrezygnować?chciałabym pięknie wyglądać tego lata....:(
INTERIA.PL

Re: SOLARIUM-tak czy nie?

Napisał(a): gość -

Zdecydowanie nie! Byłam kilka razy w solarium w Opolu i nic z tego nie wynikło. Opalenizna nie pojawiła się :/ Sama nie wiem dlaczego... może mieli słabe lampy. Na solarium pieniędzy już nie wydam. Teraz wolę kupić sobie krem samoopalający Aloe Vera z hb. Dobrze się rozprowadza i nadaje skórze ładny wygląd. Na solarium pieniędzy już nie wydam!
« Wróć do tematów
Do góry strony: SOLARIUM-tak czy nie?