6
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń22
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +0
6 ppt ?

Solarium też dla facetów? (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Solarium też dla facetów?

Napisał(a): Nie opalony -

Lato trochę mizerne było, więc chcę się wybrać do solarium ... pierwszy raz ... :D Często faceci są gośćmi takowych? Chodzicie? Byliście? Słyszeliście? Czy to nie jest uważane za metroseksualizm? Trzeba się jakoś przygotować? Jak to w ogóle wygląda?
INTERIA.PL

Re: Solarium też dla facetów?

Napisał(a): Gość -

Witam, ja uważam że solarium jest również dla facetów. Sam chodze często na solarium i bardzo czesto mijam tam facetów. Nigdy nie myslalem o chodzeniu na solarium jak o jakims "metroseksualizmie", a pozatym metroseksualnosc jest podobno teraz w modzie:P A kazdy lubi byc modny...:P Chodziłem, chodze i bede chodzil na solarium bo lubie dobrze wygladac. Barman 3miasto...

jezeli chcesz miec sucha jak wior skore zmarszczki i raka skory to prosze bardzo chodz do saolarium ktor jest przyczyna wielu czerniakow skory poniewaz jego promieniowanie jest 10 razy silniejsze niz slonca uva uvb poczytaj sobie troche na ten temat w necie a opalenizna nie jest wcale modna a wyglada sie w niej sztucznie

Reklama

Lampy solaryjne emitują od 1.3 do 2.7% UVB w stosunku do UVA są kilkakrotnie bezpieczniejsze od promieniowania słonecznego-po to je zaprojektowano i wykonano-a powtarzanie po producentach kremów dla pederastów głupot o szkodliwości niczemu nie służy-życie jako takie też jest szkodliwe

Reklama

Jak czytam jakie to panie są biedne i opuszczone to mnie pusty śmiech ogarnia to już nie średniowiecze a nie też XX wiek
obecne są bardziej bezwzględne w stosunku do nas Panów.Równouprawnienie jest tylko na papierze bo obecnie to my zbieramy cięgi.Jeżeli kobieta ma władzę a kogoś nie lubi to jest porażka.Więc jak czytam ten pokrętny łabędzi śpiew to zastanawiam gdzie tkwi prawda.

Oczywiście, że tak. Tylko nie za długo, ponieważ to jest niezdrowe dla skóry. Ale kilka minut w solarium facetowi dobrze zrobi. Będzie miał ładniejszy kolor ;-) Ja chodzę na solarium i nie widzę w tym niczego złego. Przynajmniej się trochę wygrzeję ;-)

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Solarium też dla facetów?