516
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń26 tys.
  • Odpowiedzi108
  • Ocen na +555
516 ppt ?

Sondaż dotyczący Jana Pawła II (109)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Sondaż dotyczący Jana Pawła II

Napisał(a): ~JWS -

~abc Ani mnie to ziębi ani grzeje. To był tylko człowiek. Smutno mi tylko, że papież przesłonił wielu ludziom Chrystusa.
Jestem przeciwny wyświęcaniu człowieka , przez człowieka.To Bóg ma ocenić każdego z nas na Sądzie Ostatecznym.Modlenie się do takich,,świętych" uważam za uwłaszczanie świętości przysługującej jedynie BOGU!!!
INTERIA.PL

Napisał(a): taie -

~Biberstein Michniki zawsze byli krętaczami. Nawet własne nazwisko zmienili. Kto nie wie o co chodzi niech najpierw poczyta to i owo a potem zabiera głos...
Czyli Wojtyła był także krętaczem ?
Zmienił nazwisko

Napisał(a): ~Kujawiak -

~abc Ani mnie to ziębi ani grzeje. To był tylko człowiek. Smutno mi tylko, że papież przesłonił wielu ludziom Chrystusa.
Otóż to !!!,,,To był tylko człowiek". Jak więc ,,tylko człowiek"" może uczynić drugiego człowieka ŚWIĘTYM.???A papieże to czynią!!! Przecież to Pan BÓG NA SĄDZIE OSTATECZNYM BĘDZIE OCENIAŁ KAŻDEGO CZŁOWIEKA.Jakim więc prawem, papież , człowiek nie posiadający mocy przypisywanej ,,świętym", nadaje moc świętości innemu człowiekowi?Ustanowienie już tysięcy osób świętymi to okradanie Boga z czci, należnej TYLKO JEMU!!!

Reklama

Napisał(a): ~Jarosław I -

Maja1410 JP II doskonale wiedział o pedofilii, homoseksualizmie, symonii i innych łajdactwach wśród kleru wszak przecie wywodził się z matecznika tych "świętoszków", które szczególnie rozkwitły za jego pontyfikatu uzyskując wpływy, przywileje i pieniądze. Tymczasem "wielki, święty" pochłonięty był polityką i gwiazdorską próżnością wśród owczych tłumów.

Czy już nie dość tego krasna na ulicach, placach, a nawet toaletach
Jego kariera rozpoczynała się od seminarium i nie widział, nie wiedział jakie bezeceństwa tam odchodziły a póżniej cała ścieżka karierowania, wikary, proboszcz, biskup, bo nie chciał wiedzieć, widzieć.Jako biskup na pewno musiał wejść w układ z władzą by spraw jego podwładnych sukienkowych nie upublicznia, tuszował je/ gry w pokera, pijaństwo, cudzołóżstwo a także orientacje seksualne/. Na pewno to go mocno upokorzyło. Pamiętał o tym i jak został szefem wszystkich szefów to rozpoczął swoją krucjatę p-ko tym co go upokorzyli w PL. Prowadził je za pieniądze kardynała amerykańskiego, które on otrzymywał od cia. Pieniądze te za pomocą poczty dyplomatycznej Watykanu słał do PL do tzw styropianowców. Oni też obecnie są gorliwymi obrońcami wszelkiej maści zboków z tej organizacji gdyż był w tym samym kręgu biznesowym.Bo ręka, rękę myje a kruk, krukowi oka nie wykole.

Napisał(a): ~gość -

Czasami trzeba pogodzić się z tym, że nikt nie jest ideałem. Wcześniej uczyliśmy się tego na przykładzie Wałęsy, teraz na przykładzie JP2.
Ważne, żeby dostrzec, że mimo popełnienia poważnych błędów, ktoś mógł zrobić wiele dobra. Prawda jest cenniejsza od wyidealizowanego fałszu.

Reklama

Napisał(a): madox66 -

No to poprosze o te pozytywy?
Może przez jakiś czas wzrosła sprzedaż kremówek? Ja już wiele lat temu słyszałem o wyjatkowej przyjażni JP2 I
Marciala Maciela Delgado mega pedofila który gwałcił własne dzieci.
Papiež i Don stanislao,(pisownia zamieżona) musieli o tym wiedzieć.

Reklama

Napisał(a): ~Polak okradziony -

Wymiennie zasługi Jana Pawła II dla żydokomuny . 1) Wspierał swoją osobą ( zapewniając ciszę medialna ) wywalenie z Konstytucji artykułu , który to artykuł gwarantował Prawo do pracy . Ten akt należy uznać za zbrodnię przeciwko Narodowi Polskiemu . 2 ) Jan Paweł II wiedział , że Lech Wałęsa jest agentem komunistycznym , a mimo to nie ostrzegł Narodu Polskiego przed tym co się stanie .Ten fakt można uznać za zbrodnię Jana Pawła II przeciwko Narodowi Polskiemu . 3 )Jan Paweł II przy pomocy Ducha Świętego sprowadzonego z Watykanu , w cudowny sposób z komunistów zrobił kapitalistów , co skutkowało tym , że żydokomuna uwłaszczyła się na majątku Narodowym Polaków . Ten akt Ducha Świętego i Jana Pawła II należy uznać za zbrodnię przeciwko Narodowi Polskiemu . 4 ) Jan Paweł II , będąc w Polsce zaprosił do swojego Papamobile komunistę narodowości żydowskiej Aleksandra Kwaśniewskiego prawdziwe nazwisko Stolzman . Ten akt , należy uznać z zmowę Jana Pawła II z żydokomuną w celu reklamy żyda ubiegającego się o urząd prezydenta RP . ( żyd wygrał wybory na urząd prezydenta RP ) . Można jeszcze szukać innych zdarzeń , które można uznać za zbrodnie przeciwko Narodowi Polskiemu.

Napisał(a): ~rozmowa -

Krótka rozprawa między trzema osobami, Panem, Wójtem, a Plebanem, którzy i swe i innych ludzi przygody wyczytają, a takież i zbytki i pożytki dzisiejszego świata – Po raz pierwszy w historii ludzkości Pan , Wójt i Pleban doszli do wspólnego mianownika i zawarli przymierze na wieki wieków...Stało się to w 1989 roku przy ,, okrągłym stole,, . Tan naprawdę byli tam tylko żyd , komunista i biskupi katolicki oraz agenci komunistyczni zainstalowanie w ,, Solidarności ,, Podpisali tam multum ,, porozumień i ustaleń oraz stworzono listy właścicieli Polski ,, Wszystkie te ustalenia są tajne , aby wystąpiły przecieki ... Kto obroni Polskę przed żydokomuna i klerem katolickim , skoro przy ,, okrągłym stole ,, żydokomuna wspólnie z biskupami wygonili Boga z Polski .

Napisał(a): ~Zszokowana -

Jestem zszokowana że tyle świń jest wśród nas. Czy te masy ludzi, które na placu Sw. Piotra skandowały "santo subito" były głupie? Jan Paweł II pozostanie wielkim i świętym a "bramy piekielne tego nie przemogą". Jestem szczęśliwa,że należę do pokolenia JPII i mogę czerpać z Jego Nauki.

Napisał(a): ~Ben -

Na to samo liczyli gestapowcy zanim ich postawiono przed sądem a jak się już przed nim znaleźli to zgodnie twierdzili, że tylko wykonywali rozkazy jakby to miało ich usprawiedliwić! Nie wolno w ten sposób tłumaczyć działań papieża, wiedział to był winny, nie wiedział to znaczy źle sprawował urząd skoro do takiej sytuacji dopuścił!!! A pozostawienie to ocenie historii nasuwa jedno zasadnicze pytanie, której historii i kto w tym czasie będzie rządził?! Należy zatem nie dawać tego do oceny historii ale trzeba się zająć faktami, żeby ujrzały światło dzienne! Fakty ocenią o winie bądź niewinności!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Sondaż dotyczący Jana Pawła II