515
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń26 tys.
  • Odpowiedzi108
  • Ocen na +555
515 ppt ?

Sondaż dotyczący Jana Pawła II (109)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Sondaż dotyczący Jana Pawła II

Napisał(a): ~Katolik -

Prawda jest tylko jedna to ludzie na wszelkie sposoby będą szukali usprawiedliwienia swoich nikczemności,OSKARŻANIE PAPIEŻA JANA PAWŁA II to jest jedna z największych nikczemności tego świata,bo był obrazem i uosobieniem Chrystusa na ziemi TEJ ZIEMI.
INTERIA.PL

Reklama

Re: Sondaż dotyczący Jana Pawła II

Napisał(a): ~Ben -

Ewa Ty chyba jesteś inteligentny inaczej,Dziwisz był kapciowym JP2 i to on decydował co dotarło na biurko milosnika kremówek.
Jakie to proste i pięknie wybielające tłumaczenie!!! SS-mani byli niewinni oni tylko wykonywali rozkazy! Niejeden generał Hitlera jak nic mógł powiedzieć to samo, że nie miał pojęcia o paleniu ludzi w obozach koncentracyjnych! To absurd nad absurdami!!! Jeżeli dochodzi się do wysokiego stanowiska i nieważne czy to był wspomniany generał czy papież to ma się świadomość co w trawie piszczy i wie się wszystko o instytucji w której się dorasta i służy! Nie sposób być w niej i nie słyszeć chociażby pogłosek a jeżeli to wiedział to jako "szef instytucji" powinien coś z tym zrobić, chociażby powołać komisję do zbadania sprawy! Nie robienie nic to grzech zaniechania! A dlaczego nic nie robił bo doskonale był zorientowany, że jak brudy wyjdą na jaw to będzie mieć skandal w kościele na niespotykaną do tej pory skalę i wysokich kościelnych urzędników przeciwko sobie a tak paru księżuli dogodzi sobie a małym dzieciom przecież nie ubędzie bo to nie z mydła nie wymydli się! I tak było po cichu, ze splendorem itd,! Stalin też za życia był wielki a później planowano jego zwłoki przenieść a Kremla jako niegodnego! Z JPII poczekamy to zobaczymy jak go historia osądzi o ile do tego czasu instytucja okłamująca ludzi od ponad 2000 lat jeszcze przetrwa bo jak widać wszystko zaczyna się Watykanowi wymykać spod kontroli!!!

Reklama

Reklama

Re: Sondaż dotyczący Jana Pawła II

Napisał(a): Maja1410 -

Choć miałam okazję pojechać na to owcze targowisko, to nie miałam ochoty wysłuchiwania wierutnych banałów. Owieczki biły gorące brawa nawet jak JP II kichnął lub puścił bąka. JP II nie czyścił zgnilizny w Kościele, bo był utopiony w polityce i upajał się tanim gwiazdorstwem

Re: Sondaż dotyczący Jana Pawła II

Napisał(a): ~logik -

Maja1410 Choć miałam okazję pojechać na to owcze targowisko, to nie miałam ochoty wysłuchiwania wierutnych banałów. Owieczki biły gorące brawa nawet jak JP II kichnął lub puścił bąka. JP II nie czyścił zgnilizny w Kościele, bo był utopiony w polityce i upajał się tanim gwiazdorstwem
Jan Paweł II obecnie daje się poznać jako jasnowidz najbliższych wydarzeń w kraju jak i w Europie .
Jego ostatnie orędzia ostrzeżenia na temat szczepień są tak przerażające, że trzeba je mocno tonować bo budzą grozę.Re: Sondaż dotyczący Jana Pawła II

Napisał(a): ~Kochani -

Maja1410 JP II doskonale wiedział o pedofilii, homoseksualizmie, symonii i innych łajdactwach wśród kleru wszak przecie wywodził się z matecznika tych "świętoszków", które szczególnie rozkwitły za jego pontyfikatu uzyskując wpływy, przywileje i pieniądze. Tymczasem "wielki, święty" pochłonięty był polityką i gwiazdorską próżnością wśród owczych tłumów.

Czy już nie dość tego krasna na ulicach, placach, a nawet toaletach
Proszę mas nie obrażać, bo Św. Jan Paweł II jest cząstką nas i Polski

Re: Sondaż dotyczący Jana Pawła II

Napisał(a): ~EWA -

abbamama Robił co mógł,był schorowany i nie był w stanie zapanować nad wszystkim. Za bardzo ufał ludziom, którzy to wykorzystywali.
Jest wzorem do naśladowania .
NIC NIE ZROBIŁ JAK BYŁ W SILE WIEKU . A
WTEDY JESZCZE MÓGŁ CAŁY CZAS NIE BYŁ SCHOROWANY .PONTYFIKAT MIAŁ DŁUGI I TEŻ NIE WIELE . KIWAŁ SIĘ POD ŚCIANĄ PŁACZU I PAPIERKI WTYKAŁ , KORAN CAŁOWAŁ W TORUNIU UCHODZI ZA BOGA .

Re: Sondaż dotyczący Jana Pawła II

Napisał(a): ~katolik -

Zasługą Jana Pawła II jest niszczenie wiary ojców naszych. Oszukańczy katolicyzm ten który widzimy po soborze watykańskim II to tragedia i herezja, Wszyscy posoborowi tzw. papieże a najbardziej Wojtyła tworzyli ten nowotwór odwracając się tyłem do ołtarza, a ich góru stał się Luter. Przykre ale prawdziwe .
« Wróć do tematów
Do góry strony: Sondaż dotyczący Jana Pawła II