516
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń26 tys.
  • Odpowiedzi108
  • Ocen na +555
516 ppt ?

Sondaż dotyczący Jana Pawła II (109)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Sondaż dotyczący Jana Pawła II

Napisał(a): ~Realista -

Napewno był człowiekiem modlitwy, tylko ta modlitwa nie miała przełożenia na uczciwość,dobre uczynki na szacunek wobec bezinteresownej miłości Jezusa. Tak jest w obecnym czasie który dał BÓG. Kościół któremu przewodniczył Jan Paweł II nie jest kościołem założonym przez Jezusa założył go Cesarz Rzymu Konstantyn. Kościół który założył Jezus został wymordowany przez Cesarza Rzymu Nerona opisuje o tym Henryk Sienkiewicz w Quo Vadis.Przykre jest to że tą PRAWDĘ ukrywał Jan Paweł II i okłamuje się kolejne pokolenia wydarzeniami historycznymi. Jeszcze jedna ważna sprawa WAWEL nie jest własnością POLSKI,jest własnością Watykanu ,NARÓD tylko utrzymuje z ciężko zarobionych pieniędzy.Pozdrawiam osoby trzeżwo myślące realnie rozumiejące.

Reklama

Re: Sondaż dotyczący Jana Pawła II

Napisał(a): ~Historia -

Oceniam źle i kompletnie mnie nie obchodzi sprawa wiedzy o pedofilii. Wojtyła był mesjanistą z sekty powiązanej z teozofią okultystyczną Heleny Bławackiej. Współpracował z jej wychowankiem Kotlarczykiem w latach 1940. w ramach sekty o nazwie Teatr Rapsodyczny w Krakowie. Jego poglądy New Age były idealne aby ustanowić go papieżem dla Novus Ordo Vaticanum, modernistycznej sekty, która przejęła władzę w latach 1960. w Kościele katolickim i dąży do utworzenia światowej religii odrzucając wierność ewangelii Jezusa, stąd całowanie Koranu i rąk rabinów przez Wojtyłę, mimo, że Jezus powiedział: "Kto nie ma Syna, NIE ma też Ojca". Judaiści i muzułmanie nie mają Syna, a więc nie mają Ojca a więc ich bogiem jest demon, a nie Stwórca (JHWH). Nie można zatem z nimi się bratać jak robił Wojtyła. Wreszcie Wojtyła był powiązany z masonerią międzynarodową, w tym z Fundacją Rockefellera, z masonem Brzezińskim, który promował atak nuklearny na PRL (Polskę), wreszcie Wojtyła był łącznikiem między Jaruzelskim a Roeganem w sprawie przeniesienia Polski spod okupacji Moskwy pod okupację Brukseli. Dlatego też Wojtyła promował i namawiał Polaków do poparcia wejścia Polski do lewackiej, satanistycznej i antykatolickiej UE.

Reklama

Re: Sondaż dotyczący Jana Pawła II

Napisał(a): ~Historia -

~Realista Kościół któremu przewodniczył Jan Paweł II nie jest kościołem założonym przez Jezusa założył go Cesarz Rzymu Konstantyn. Kościół który założył Jezus został wymordowany przez Cesarza Rzymu Nerona opisuje o tym Henryk Sienkiewicz w Quo Vadis.P
Henryk Sienkiewicz nie jest źródłem wiedzy historycznej, ani nie opisał "wymordowania Kościoła Jezusa", tylko wspomniał o fakcie historycznym, że za Nerona prześladowano i zabijano chrześcijan, co nie jest tożsame z wymordowaniem całego Kościoła, który wykraczał daleko poza Rzym i liczebnie wielokrotnie przewyższał liczę ofiar Nerona. Napisałeś więc całkowitą nieprawdę. Cesarz Konstantyn nie zakładał nigdy żadnego Kościoła, lecz wydał dekret o upaństwowieniu religii katolickiej, która istnieje nieprzerwanie zgodnie z historycznymi źródłami starożytnymi od I wieku. Piszesz bzdury ze złej woli, bo wiedza historycznej i jej źródła historyczne są powszechnie dostępne i każdy może to sprawdzić, że bredzisz. Chyba, że dla Ciebie źródła historyczne to blogi ideologiczne, a nie zachowane dokumenty starożytne, to już nie mój problem.

Re: Sondaż dotyczący Jana Pawła II

Napisał(a): ~Piotr88 -

Ananke Jeśli wejdziesz między wrony, musisz krakać jak i one...
Musiał kryć swoich (wątpię, żeby o niczym nie wiedział), mógł podjąć stanowcze kroki, nie zrobił tego. Widocznie były ku temu ważne powody. Nie my, a historia i dalsze pokolenia osądzą.
Zgadzam sie z Toba, ze na 99,9% wiedzial i nie zareagowal, ale jesli chcial cos zmienic to musial budowac a nie niszczyc, byl komunizm, a komunisci tylko by czekali na takie wiesci zeby nie dopuscic do upadku ZSRR (duza role w koncu w tym odegral Papiez i wiara rowniez w Boga ktora sam reprezentowal)

Pozdrawiam
« Wróć do tematów
Do góry strony: Sondaż dotyczący Jana Pawła II