Odpowiadasz na:
Sondaż IBRiS dla "Rz": Złe wiadomości dla PiS - Dobre dla Polski

Blandare51
Temat dodał(a):
Blandare51 -
Czy można taki wniosek wysunac już? http://fakty.interia.pl/prasa/news-sondaz-ibris-dla-rz-zle-wiadomosci-dla-pis,nId,2370932#iwa_source=log_k_zaloguj

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Sondaż IBRiS dla "Rz": Złe wiadomości dla PiS - Dobre dla Polski

Napisał(a): Ziemowitt -

Marduk1986
irusiowj To może jeszcze Polska nie umarła?
Co nam obca moc wydarła szablą odbierzemy

tylko tą szablę przeżarła rdza nienawiści i głupoty

Napisał(a): Blandare51 -

XXXXXXXXXXXXXXX
Blandare51 Ten sondaz zamowila Rzeczpospolita - co oznacz, ze jest zleceniodawca, zatem zamawiajacym usluge. Czyli nie placi podatnik, a firma. Ba podatnik zarabia, bo usluga jest opodatkowana podatkiem VAT - to po pierwsze. Po drugie, sondaz przeprowadza sie wedlug najnowszej wiedzy dotyczacej badania opinii publicznej... Nie jest to wrozba, a wynik poprawnego, popartej naukowymi badaniami symulacji... Dla mnie spadek poparcia dla PiS-u to dobra wiadomosc dla wszystkich, ktorym przyszlosc Polski nie jest obojetną!
Spadek poparcia dla każdej z dotychczas rządzących partii widać zawsze podczas wyborów i żadnego sondażu do tego nie potrzeba. Jest to oczywiście dobre i słuszne choć ja wolałbym bardziej radykalny społeczny sprzeciw niż polityczna bierność.

Co do reszty..?
Pewnie masz rację. Skoro zamówiła sondaż firma to firma płaci ale czy się go przeprowadza tak rzetelnie jak to piszesz to już mam niestety wątpliwości. Media też są stronnicze bo stronniczość daje zysk.
Czy produkt jest bublem, czy nie jest to sprawa rynku....Bubli tam wiecej, gdzie konsument mniej wymagajacy.....

Napisał(a): XXXXXXXXXXXXXXX -

Blandare51 Ten sondaz zamowila Rzeczpospolita - co oznacz, ze jest zleceniodawca, zatem zamawiajacym usluge. Czyli nie placi podatnik, a firma. Ba podatnik zarabia, bo usluga jest opodatkowana podatkiem VAT - to po pierwsze. Po drugie, sondaz przeprowadza sie wedlug najnowszej wiedzy dotyczacej badania opinii publicznej... Nie jest to wrozba, a wynik poprawnego, popartej naukowymi badaniami symulacji... Dla mnie spadek poparcia dla PiS-u to dobra wiadomosc dla wszystkich, ktorym przyszlosc Polski nie jest obojetną!
Spadek poparcia dla każdej z dotychczas rządzących partii widać zawsze podczas wyborów i żadnego sondażu do tego nie potrzeba. Jest to oczywiście dobre i słuszne choć ja wolałbym bardziej radykalny społeczny sprzeciw niż polityczna bierność.

Co do reszty..?
Pewnie masz rację. Skoro zamówiła sondaż firma to firma płaci ale czy się go przeprowadza tak rzetelnie jak to piszesz to już mam niestety wątpliwości. Media też są stronnicze bo stronniczość daje zysk.

Napisał(a): ~gosc -

Komentarz ze strony głównej

"PO takim sondażu niejaki Komorowski mieszkanie firmie wynajął liczac na żyrandol i Belweder i teraz się biedny tuła ze swoją śliczną żoną"

I jak tu wierzyć sondażom?