169
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń10 tys.
  • Odpowiedzi52
  • Ocen na +41
169 ppt ?

Sondaż inny niż wszystkie. Kogo wybierają młodzi? (53)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Sondaż inny niż wszystkie. Kogo wybierają młodzi?

Napisał(a): uni -

Na zlecenie portalu „StanPolityki.pl” Instytut Badań Spraw Publicznych wykonał badanie, sprawdzające, którym partiom przychylni są młodzi. W ankiecie wzięły udział osoby między 18 a 29 rokiem życia. W sondażu triumf przypadł Konfederacji (25,08 proc.), na drugim miejscu znalazła się Polska 2050 Szymona Hołowni (22,14 proc.). Natomiast podium domyka Lewica (15,43 proc.). Partia rządząca uplasowała się dopiero na czwartym miejscu - PiS (12,05 proc.), a KO na piątym (11,93 proc.). Najmniej głosów zebrała Agrounia (10,16 proc.) oraz PSL (3,22 proc.).
INTERIA.PL

Reklama

Re: Sondaż inny niż wszystkie. Kogo wybierają młodzi?

Napisał(a): ~Rozum -

Nie będą wiązać swojej przyszłości ze średniowiecznym PiSem. Ciemnota zacofanie, fanatyzm religijny, to relikty przeszłości. Zacofania nadchodzi koniec. Młodzież nie chce neonazizmu. Konfederacji też wierzyć nie można bowiem to drugi PiS.

Reklama

Re: Sondaż inny niż wszystkie. Kogo wybierają młodzi?

Napisał(a): ~Marcin -

~OBYWATEL do autora----młodzi nie myślą , za nich myśli internet ich kierunek to kasa i kariera , cechy to cynizm , zawiść i głupota .....
Przeciwnie, młodzi myślą i analizują nie to co "Obywatele"

Reklama

Re: Sondaż inny niż wszystkie. Kogo wybierają młodzi?

Napisał(a): ~koek -

konfederacja to partia spekulantów giełdowych sieją zamęt bo wtedy najlepiej się zarabia a niespójności i sprzeczności w wypowiedziach jest co niemiara każdy kto chce normalności powinien głosować na JEDNĄ POLSKĘ

Re: Sondaż inny niż wszystkie. Kogo wybierają młodzi?

Napisał(a): ~bombel -

~ttt Co te nasze dzieciaki mają w głowach??????? Siano i trociny!!!!!
Słuchaj ciemna maso. Właśnie przez pokolenie 50 + mamy taki syf w Polsce. Wasze najlepsze umiejętności to kombinowanie, okradanie pracodawcy i chlanie weekendowo do upadłego. Jesteście posłuszni, czy to Jarkowi czy Donkowi. Nie widzicie alternatywy bo jesteście głupi, a takimi najlepiej się manipuluje. Najlepszym przykładem tego jest stwierdzenie "przynajmniej nasi nie kradną tyle co tamci". Pozwalaliście przez lata na niszczenie Polski, rozkradanie jej przez bogatszy zachód. W sejmie siedzą bandyci, i to tylko dzięki Wam! I mają się tam bardzo dobrze. Wywalmy PIS, PO, SLD, PSL z rządu i dajmy szansę ludziom pokroju Mentzena, na chwilę obecną nie widać lepszej alternatywy. Wiadomo że na to trzeba czasu, ale trzeba stopniowo wywalać sługusów Żydowskich z rządu.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Sondaż inny niż wszystkie. Kogo wybierają młodzi?