1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń72 tys.
  • Odpowiedzi355
  • Ocen na +160
1 tys. ppt ?

Sondaż o zaufaniu do polityków. Kto przoduje? (356)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Sondaż o zaufaniu do polityków. Kto przoduje?

Napisał(a): uni -

Na zlecenie Onetu pracownia IBRiS sprawdziła poziom zaufania Polaków względem konkretnych polityków. W porównaniu do poprzedniego miesiąca, rosnącym poparciem cieszy się Andrzej Duda (44,4 proc.) – prezydent poprawił wynik o 1,8 pkt proc. Drugie miejsce zajmuje premier Mateusz Morawiecki (42,5 proc.) – odnotował wzrost o 2,2 pkt proc. Podium zamyka Rafał Trzaskowski (40,7 proc.), który poprawił wynik o 2,4 pkt proc. Większość opozycyjnych polityków odnotowała spadek – Szymon Hołownia uzyskał 35,2 proc., natomiast Władysław Kosiniak-Kamysz 31,4 proc. Spada też zaufanie do Donalda Tuska - 30,5 proc, a wzrostem cieszy się Jarosław Kaczyński – który osiągnął 28,3 proc. Dużą poprawę, bo aż o 4,8 pkt proc. odnotował Adam Niedzielski - 27, 4 proc.
INTERIA.PL

Reklama

Re: Sondaż o zaufaniu do polityków. Kto przoduje?

Napisał(a): gość -

Godną? Zobaczysz jaj pisowski ZUS wypłaci ci grosze za Twoja prace.
Pis rozdał wszystkie uciulane przez Polaków pieniądze nierobom i patologi a ceny szybują.Módl sie do Bozi aby ci na miskę ryżu starczyło.

Reklama

Napisał(a): Servis07 -

Dobrawa1
Servis07
Dobrawa1 No i bardzo dobrze. Prawica górą.
Prawica czyli nazizm! Niedługo poczujesz biedę i płakać będziesz na prawicę nazistowską. Zaprawdę powiadam ci, że uciechy zostało niewiele, zatem raduj sie dopóki możesz nazizmem.
Zapracowałam, pracuję..na godną w przyszłości emeryturę. Lenie tacy jak ty, mało gospodarni, żyjący z dnia na dzień...mogą odczuć biedę. Zawsze, w każdych czasach tak było.
Zapamiętaj servis...forum nie da ci chleba, nie nakarmi.
A co ty wiesz na mój temat? Na pewne nie pracuję za takie pieniądze, jak ty, czyli za PiSowskie grosze. A tak naprawdę, to jesteś na emeryturze i popierasz PiS za 13 i jednorazową i ostatnią14-tkę. A co ty tu na forum robisz całą dobę? Ja w czasem piszę z pracy bowiem nie mam tyle lat, co ty i emerytury nie mam. PiS zabrał pieniądze nawet z Funduszu demograficznego i do reszty z OFE. Te pieniądze mają zostać zwrócone przez państwo, ale czy tak się stanie. A nawet gdyby, to PiS opodatkował fundusz OFE 19%-podatkiem. Zapomnij o godnej emeryturze i to przez PiS. A lenia to dobie poszukaj w PiSie! W dzień piszesz z gościa, żeby udawać, że pracujesz. Sprytne, ale głupie i naiwne, bo gdy tylko jest wpis chwalebny za PiSem, to ukazuje się Twoje IP.

Ja pracuję, ale nie w Polsce i na kasę nie narzekam.

Napisał(a): ~gość -

Dobrawa1
Servis07

A co ty wiesz na mój temat? Na pewne nie pracuję za takie pieniądze, jak ty, czyli za PiSowskie grosze. A tak naprawdę, to jesteś na emeryturze i popierasz PiS za 13 i jednorazową i ostatnią14-tkę. A co ty tu na forum robisz całą dobę? Ja w czasem piszę z pracy bowiem nie mam tyle lat, co ty i emerytury nie mam. PiS zabrał pieniądze nawet z Funduszu demograficznego i do reszty z OFE. Te pieniądze mają zostać zwrócone przez państwo, ale czy tak się stanie. A nawet gdyby, to PiS opodatkował fundusz OFE 19%-podatkiem. Zapomnij o godnej emeryturze i to przez PiS. A lenia to dobie poszukaj w PiSie! W dzień piszesz z gościa, żeby udawać, że pracujesz. Sprytne, ale głupie i naiwne, bo gdy tylko jest wpis chwalebny za PiSem, to ukazuje się Twoje IP.

Ja pracuję, ale nie w Polsce i na kasę nie narzekam.
Nawet nie chce mi się twoich głupot komentować.
Dupek do ntej potęgi, tylko takie bzdury wypisuje.
Tak ci tam dobrze, ale nie wejdziesz na obcojęzyczne forum....tylko na polskie. I wkoło pie...sz to samo, jak obłąkany.
Widzisz moja damo, internet ma ten plus, że kretyni sami się objawiają a na ulicy nie poznałabyś tych ułomnych.

Reklama

Napisał(a): ~and125 -

gość Autorze a dlaczego nie napiszesz że sondaż był robiony na zlecenie PiS?
Autorze komentarza, platforma Onet.pl na której zlecenie był sondaż nie jest strona przychylną PiSowi. Trzeba myśleć co się pisze a nie tylko wyładowywać własne frustracje. Warto mieć trochę zdystansowanej, objektywnej oceny informacji. Pozdrawiam i życzę myślenia w przyszłości
« Wróć do tematów
Do góry strony: Sondaż o zaufaniu do polityków. Kto przoduje?