Odpowiadasz na:
Sondaż o zaufaniu do polityków. Kto przoduje?

uni
Temat dodał(a):
uni -
Na zlecenie Onetu pracownia IBRiS sprawdziła poziom zaufania Polaków względem konkretnych polityków. W porównaniu do poprzedniego miesiąca, rosnącym poparciem cieszy się Andrzej Duda (44,4 proc.) – prezydent poprawił wynik o 1,8 pkt proc. Drugie miejsce zajmuje premier Mateusz Morawiecki (42,5 proc.) – odnotował wzrost o 2,2 pkt proc. Podium zamyka Rafał Trzaskowski (40,7 proc.), który poprawił wynik o 2,4 pkt proc. Większość opozycyjnych polityków odnotowała spadek – Szymon Hołownia uzyskał 35,2 proc., natomiast Władysław Kosiniak-Kamysz 31,4 proc. Spada też zaufanie do Donalda Tuska - 30,5 proc, a wzrostem cieszy się Jarosław Kaczyński – który osiągnął 28,3 proc. Dużą poprawę, bo aż o 4,8 pkt proc. odnotował Adam Niedzielski - 27, 4 proc.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Sondaż o zaufaniu do polityków. Kto przoduje?

Napisał(a): ~martocho -

gość Autorze a dlaczego nie napiszesz że sondaż był robiony na zlecenie PiS?
naucz się czytać, dokładnie pisze na zlecenie onetu. Pajac.

Re: Sondaż o zaufaniu do polityków. Kto przoduje?

Napisał(a): ~czytelnik -

gość Godną? Zobaczysz jaj pisowski ZUS wypłaci ci grosze za Twoja prace.
Pis rozdał wszystkie uciulane przez Polaków pieniądze nierobom i patologi a ceny szybują.Módl sie do Bozi aby ci na miskę ryżu starczyło.
każdy z KO czy PO to bezmuzgowiec.Oby nigdy nie doszli do władzy.

Reklama

Re: Sondaż o zaufaniu do polityków. Kto przoduje?

Napisał(a): bridgetjones -

gość Autorze a dlaczego nie napiszesz że sondaż był robiony na zlecenie PiS?
Dokładnie, tym bardziej, ze sondaże IBRIS bazują na grupie 1100 badanych. Podczas pracy semestralnej na studia jestem w stanie zorganizowac większą grupę badawczą.

Re: Sondaż o zaufaniu do polityków. Kto przoduje?

Napisał(a): gość -

NANADlaczego w sondażach nie podaje się gdzie były przeprowadzone sondaze i jaki był wiek zapytanych . Nie chodzi tylko o miejscowośc , ale takze czy to było pod kościołem , w centrum miasta , czy pod budynkiem urzędu wojewodzkiego,starostwa itp .
Dziwne to , bo kogo bym nie zapytał ,albo gdzie bym sie nie znalazł to przpadkowo słysze wypowiedzi , że mógłby ten rząd podac sie do dymisji . A jego główne postacie okreslane sa w słowach ,ktore są uznawane za wulgarne.
Obecnie mówi sie o zaplanowanej i szybko rosnącej pandemii , aby tylko powstrzymac niezadowolenie wielu ludzi ,
którzy pracując w róznych branżach przygotowuja sie lub juz prostestują przeciwko działaniom PIS.

Reklama