125
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń10 tys.
  • Odpowiedzi17
  • Ocen na +32
125 ppt ?

Sondażowe rewolucje. Kto nadrabia straty? (18)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Sondażowe rewolucje. Kto nadrabia straty?

Napisał(a): uni -

Na zlecenie „wPolityce.pl” pracownia Social Changes przeprowadziła sondaż, z którego wnika, że do Sejmu weszłyby następujące ugrupowania: Zjednoczona Prawica (37 pkt proc.), Koalicja Obywatelska (24 pkt proc.), Polska 2050 (13 pkt proc.), Konfederacja (12 pkt proc.) oraz Lewica (7 pkt proc.). Progu nie przekroczyła Koalicja Polska (2 pkt proc.) oraz Porozumienie (2 pkt proc.) i Kukiz’15 (1 pkt. proc.). Znaczący wzrost odnotowuje Konfederacja, która dogania partię Szymona Hołowni.
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Sondażowe rewolucje. Kto nadrabia straty?

Napisał(a): ~eugen -

Bosak to nierób, kto go do tej pory utrzymywał??? Jednym słowem mentalnie niedouczony przedszkolak, chce dla społeczeństwa dać broń, żeby było tak jak w Ameryce, nie wiem po co i jak chce walczyć, i z kim, ponieważ na niego wystarczy mokry worek i po chłoptasiu.

Bosak to nierób, kto go do tej pory utrzymywał??? Jednym słowem mentalnie niedouczony przedszkolak, chce dla społeczeństwa dać broń, żeby było tak jak w Ameryce, nie wiem po co i jak chce walczyć, i z kim, ponieważ na niego wystarczy mokry worek i po chłoptasiu.

Bosak to nierób, kto go do tej pory utrzymywał??? Jednym słowem mentalnie niedouczony przedszkolak, chce dla społeczeństwa dać broń, żeby było tak jak w Ameryce, nie wiem po co i jak chce walczyć, i z kim, ponieważ na niego wystarczy mokry worek i po chłoptasiu.[b[/b]

Napisał(a): ~Broniohople -

~eugen Bosak to nierób, kto go do tej pory utrzymywał??? Jednym słowem mentalnie niedouczony przedszkolak, chce dla społeczeństwa dać broń, żeby było tak jak w Ameryce, nie wiem po co i jak chce walczyć, i z kim, ponieważ na niego wystarczy mokry worek i po chłoptasiu.[b[/b]
Pasjonaci broni to w większości niedorajdy życiowe o poziomie intelektualnym grubo poniżej IQ 100. Nawet szkoda ich słuchać.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • Karin Schubert
Do góry strony: Sondażowe rewolucje. Kto nadrabia straty?