25
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi1
  • Ocen na +2
25 ppt ?

sondażowy kalejdoskop, czyli kto ma zwyżki, a kto jest na wylocie (2)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

sondażowy kalejdoskop, czyli kto ma zwyżki, a kto jest na wylocie

Napisał(a): apollo87 -

Nowy sondaż pracowni Kantar wskazuje na to, że PiS w dalszym ciągu ma mocną przewagę i chce na tę partię głosować 39% pytanych. 2/3 tej wartości wynosi poparcie KO. Na trzecim miejscu - niespodzianka - Polska 2050 Hołowni - z 11%. Do Sejmu dostałaby się jeszcze tylko jedna partia - Konfederacji - ale na granicy błędu statystycznego z 6%.

Zatem spora część polskiej sceny politycznej znalazłaby się poza Parlamentem - zarówno Lewica (która już przecież kiedyś zaliczyła 5 lat poza Sejmem) i PSL-Koalicja Polska (a ci to nawet nie wiedzą, co to być poza progiem) - oba ugrupowania dostałyby po 4% głosów.

Pozytywnie zaskakuje deklarowana przez respondentów frekwencja - aż 72%.

Ciekawi mnie, jakby funkcjonował Sejm z takich wyborów. Macie jakieś pomysły?
INTERIA.PL

Re: sondażowy kalejdoskop, czyli kto ma zwyżki, a kto jest na wylocie

Napisał(a): gość -

uni i apollo87 to konta pracownikow kontraktowych Interii, na funkcji platnego moderatora dyskusji internetowych, czyli tworza kontrowersyjne tematy, aby ludzie o IQ malpy brali sie za kudly. Sami nie uczestnicza w dyskusji a tylko smieja z idiotow, ktorzy jak niewolnicy, sprytnie sprowokowani, darmowo pracuja na zyski Interii a funkcyjnym na wysoka pensje.
Ich tematy maja fikcyjnie symulowac prawdziwego usera forum i zazwyczaj sa promowane na Glownej Interii, wiec temu wystepuje nagly zalew lemingowatych malp z newsowej czesci portalu. Forum przez reklamiarzy, hejterow i trolli, ktorzy na Interii sa od zawsze pod ochrona jest wymarle.
Sprawdzcie na ich kontach ile maja zalozonych tematow a ile odpowiedzi i jakich.
:-D erick
« Wróć do tematów
Do góry strony: sondażowy kalejdoskop, czyli kto ma zwyżki, a kto jest na wylocie