18
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń83
  • Odpowiedzi17
  • Ocen na +0
18 ppt ?

Sos do spaghetti z koncentratu (18)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Sos do spaghetti z koncentratu

Napisał(a): pannaamelia -

Czy ktoś z Was zna przepis na sos do spaghetti z koncentratu? W domu mam tylko koncentrat, przyprawy i makaron. Czy da się radę zrobić sos do spaghetti z koncentratu? Czy to tak naprawę może być smaczne? Czy w ogóle może być coś za bardzo pomidorowe? :D
INTERIA.PL

Re: Sos do spaghetti z koncentratu

Napisał(a): gość -

Ja kiedyś robiłam sos do spaghetti z koncentratu. Wymieszaj wodę z koncentratem i wrzuć na patelnie. Poczekaj aż trochę wody odparuje i mieszanka zrobić się bardziej gęsta. Do tego dodaj przyprawy i wrzuć makaron. Trochę podduś i TADAM. Sos do spaghetti z koncentratu :)

Reklama

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~aponka -

bridgetjones A może po prostu zrobić sos ze świeżych pomidorów? To według mnie najlepsze rozwiązanie.
W sezonie oczywiście zgadzam się z Tobą, ale poza sezonem pomidory są ohydne, nawet nie smakują jak pomidor. Dlatego kupuję w kartonie, pyszne są primo gusto, tak jak wyżej ktoś wspomniał są bardzo aromatyczne, słodziutkie i pasują do każdego sosu.

Napisał(a): Gość -

~aponka
bridgetjones A może po prostu zrobić sos ze świeżych pomidorów? To według mnie najlepsze rozwiązanie.
W sezonie oczywiście zgadzam się z Tobą, ale poza sezonem pomidory są ohydne, nawet nie smakują jak pomidor. Dlatego kupuję w kartonie, pyszne są primo gusto, tak jak wyżej ktoś wspomniał są bardzo aromatyczne, słodziutkie i pasują do każdego sosu.
Masz rację, czasami pomidor jest zupełnie bez smaku. A ja z kolei kupuję tej firmy przecier pomidorowy i tak na nim robię każdy sos, też pycha wychodzi.

Napisał(a): ~Ramona -

Wszystko można zrobić tylko czy to bedzie dobre :P Ja robię z pomidorów zwłaszcza, że nawet te lepsze włoskie w puszce nie są drogie także można coś pysznego zawsze skręcić :) Jeżeli chodzi o pomidory w puszce to trzeba wybrać swoje ulubione bo nie każde smakują tak samo. Każda firma używa innych gatunków i ma inny proces obróbki, a to wszystko wpływa na smak dania. Ja uwielbiam te od primo gusto.

Napisał(a): Gość -

Zależy jaki masz koncentrat ale moim zdaniem super pyszne to nie wyjdzie. To już lepiej makaron z odrobiną czosnku i oliwy ;) jak chcesz sos to spróbuj sobie gotowy sos do spaghetti od primo gusto. Skład ma dobry i jest pyszny.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Sos do spaghetti z koncentratu