4
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń12
  • Odpowiedzi3
  • Ocen na +5
4 ppt ?

Spam satanistyczny- zglaszam (4)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Spam satanistyczny- zglaszam

Napisał(a): Admminka -

Szanowny Forumowiczu,

temat został usunięty.

Przypominam jednocześnie, że wystarczającym sposobem zgłoszenia wpisu jest kliknięcie w tekst znajdujący się przy ikonie kosza w prawym górnym rogu wpisu.

Pozdrawiam,
Admminka

Napisał(a): ~gość -

Admminka Szanowny Forumowiczu,

temat został usunięty.

Przypominam jednocześnie, że wystarczającym sposobem zgłoszenia wpisu jest kliknięcie w tekst znajdujący się przy ikonie kosza w prawym górnym rogu wpisu.

Pozdrawiam,
Admminka
Dziękuję

Reklama

Napisał(a): ~gość -

Admminka Szanowny Forumowiczu,

temat został usunięty.

Pozdrawiam,
Admminka
Szanowna pani adminko użytkownicy bez powodu mają do mnie pretensję że zakładam Satanistyczne tematy a ja mam pytanie proszę o wyjaśnienie dlaczego usunęliście satanistyczne tematy, jeśli przez pomyłkę to proszę je przywrócić albo ja z powrotem je napiszę jeśli nie będzie podana przyczyna usunięcia Satanistycznych treści. Proszę mi wyjaśnić dlaczego usunęliście Satanistyczne wątki, idiota jakiś zgłosił i w dodatku nie umiał użyć kosza do zgłaszania.
Proszę podać powód usunięcia Satanistycznych tematów!! Nie możecie usuwać tematów jeśli nie łamią regulaminu.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Spam satanistyczny- zglaszam