14
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń153
  • Odpowiedzi12
  • Ocen na +-34
14 ppt ?

Spartakus - najlepszy serial w historii? (13)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Spartakus - najlepszy serial w historii?

Napisał(a): Gość -

Całkiem niedawno trafiłam na świetny serial - Spartakus. Był on transmitowany już dawno, jednak mi dopiero teraz udało się go odkryć i muszę przyznać, jestem pod dużym wrażeniem. Jak nigdy nie przepadałam za takimi "historycznymi" serialami to ten jest naprawdę świetny.
Spartakus jak nie trudno się domyślić opowiada o losach gladiatora o imieniu Spartakus (:P), dokładnie tego od Powstania Spartakusa.
W serialu ogólnie dominuję nieustanna walka i przemoc, ale jest to podane w taki sposób, że bardzo ciężko jest się powstrzymać od obejrzenia kolejnego odcinka Spartakusa.
A czy Wy oglądaliście już Spartakusa? Jeśli tak, to jakie jest Wasze zdanie na temat tego serialu?
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Spartakus - najlepszy serial w historii?

Napisał(a): 1916 -

gość Bardzo dobry serial, oglądałem trzy sezony, polecam. Z historycznych teraz lecą Wikingowie też dobry serial.
Też jestem tego zdania że serial bardzo dobry, jak nie jeden z najlepszych jaki oglądałem.
Sezony poniżej, którego nie oglądałeś?

1.Krew i Piach
2.Bogowie Areny
3.Zemsta
4.Wojna Potępionych.

szatan666 Całkiem niedawno trafiłam na świetny serial - Spartakus. Był on transmitowany już dawno, jednak mi dopiero teraz udało się go odkryć i muszę przyznać, jestem pod dużym wrażeniem. Jak nigdy nie przepadałam za takimi "historycznymi" serialami to ten jest naprawdę świetny.
Spartakus jak nie trudno się domyślić opowiada o losach gladiatora o imieniu Spartakus (:P), dokładnie tego od Powstania Spartakusa.
W serialu ogólnie dominuję nieustanna walka i przemoc, ale jest to podane w taki sposób, że bardzo ciężko jest się powstrzymać od obejrzenia kolejnego odcinka Spartakusa.
A czy Wy oglądaliście już Spartakusa? Jeśli tak, to jakie jest Wasze zdanie na temat tego serialu?
Film debesciarski zajebisty a do tego efekty ...uuu zajebisty

Reklama

Pewnie każdy z nas ma inne upodobania pod każdym względem .Spartakus na pewno dobry film ma swoje pozytywne strony . Starożytny Rzym niewolnictwo rok p.n.e.73-71 dzielny Spartakus staje na czele buntu niewolników .Ale polecam mitologiczny film,, Troja ",w którym jestem jednym z głównych bohaterów ,jako Hektor.Los Hektora jest trudny musi stanąć na czele wojska w obronie Troi ,przez miłość swojego brata Parysa do do Heleny ,w której się zakochał .Flm trochę się różni od prawdziwej mitologii Greckiej ,ale jest piękny . Na końcu Hektor ginie ginie z rąk Achillesa zostawiając żonę .
« Wróć do tematów
Do góry strony: Spartakus - najlepszy serial w historii?