18
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +0
18 ppt ?

spiączka farmakologiczna (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: spiączka farmakologiczna

Napisał(a): Gość -

Witam, z tego co wiem w śpiącze farmakologiczej utrzymuje sie pacjenta tak długo jak wymaga tego sytuacja. osoba chora łatwiej wtedy poddaje się leczeniu. Mój mąż był w śpiączce 3 dni ale już się nie obudził.... wszystko zależy jak reaguje organizm. Życzę powodzenia

Tak to prawda ,że w takiej śpiączce utrzymuje się pacjęta żeby łatwiej poddawał się leczeniu . Mam syna który zapadł w śpiączkę po uszkodzeniu mózgu , trwało to ponad miesiąc . Lekarze nie umieli nawet określić jak długo to potrwa . Wybudził się , ale wymagał długiej rehabilitacji . Myslę , że w przypadku Twojego wujka , nie musicie sie obawiać , jeżeli został wprowadzony w taki stan przez lekarzy, to napewno bedą w stanie go wybudzić . Życzę wytrwałości

Reklama

Witam,
Dziś rano mój kuzyn (6lat) został zabrany do szpitala... stracił przytomność i lekarze wprowadzili go w stan śpiączki farmakologicznej... Prosze o pomoc napiszcie co mu grozi, jak dlugo moze być utrzymywany w takim stanie, jakie moga być powikłania, kiedy może zostać wybudzony? Po co wprowadza sie pacjenta w stan śpiączki farmakoklogicznej??

Napisał(a): KingHenryHappy -

Witam,
Dziś rano mój kuzyn (6lat) został zabrany do szpitala... stracił przytomność i lekarze wprowadzili go w stan śpiączki farmakologicznej... Prosze o pomoc napiszcie co mu grozi, jak dlugo moze być utrzymywany w takim stanie, jakie moga być powikłania, kiedy może zostać wybudzony? Po co wprowadza sie pacjenta w stan śpiączki farmakoklogicznej??
Śpiączka farmakologiczna to chemiczny " sen ". Lekarze wprowadzają ją aby organizm zaczął się sam regenerować lub by nie powiększać zniszczeń w organizmie. Sam człowiek jest w stanie wejść w stan śpiączki ( śmierć kliniczna nie mylić ze zgonem ) gdy organizm doznał dużych uszkodzeń.

Reklama

« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • spiczka forum
  • ile czasu trwa wybudzanie ze spiaczki farmakologicznej
Do góry strony: spiączka farmakologiczna