20
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń473
  • Odpowiedzi15
  • Ocen na +0
20 ppt ?

Spódnica za kolano na interview (16)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Spódnica za kolano na interview

Napisał(a): Gość -

Za dwa dni mam rozmowe kwalifikacyjna a zwazywszy na zblizajáce sie upaly mysle w co sie powinnam ubrac co wypada a co nie. Myslalam o krotkich spodenkach czarnych w kant do polowy uda ale nei wiem czy to wypada...
Bo spodnica za kolano przecież to przeżytek ! co myślicie?
Załączniki:
INTERIA.PL

Reklama

Re: Spódnica za kolano na interview

Napisał(a): gość -

Uważam , że spodenki są trochę nie eleganckie . Ja wybrałabym spódnicę ale nie taką do kolan . Odpowiednia jest też sukienka . Weźmy na przykład sukienkę białą do wcięcia w pasie a reszta we wzór róż białych na czarnym tle . Sukienka powiedzmy trochę bardziej przed kolano . I oczywiście z cienkiego materiału .

Reklama

spodenki sa absolutnie nieakceptowalne na rozmowe kwalifikacyjna o prace... Pamietaj ze 'jak Cie widza tak Cie pisza' a rekruter nie ma mozliwosci byc pewnym sie ze np. na spotkanie biznesowe z klientem tez nie wyskoczysz w spodenkach..
Garnitur, biala bluzka, czarne buty i torebka. Makijaz delikatny, taki z typu 'niewidocznych'. Delkatna bizuteria, lepiej mniej jak wiecej i tylko prawdziwa, zadnej tandety. Masz wzbudzac zaufanie a nie szczuc golymi nogami w spodenkach. Spodenki to na randke ubrac a nie na spotkanie biznesowe jakim jest interview.
No chyba ze starasz sie o prace przy zbiorach czeresni...

gość Uważam , że spodenki są trochę nie eleganckie . Ja wybrałabym spódnicę ale nie taką do kolan . Odpowiednia jest też sukienka . Weźmy na przykład sukienkę białą do wcięcia w pasie a reszta we wzór róż białych na czarnym tle . Sukienka powiedzmy trochę bardziej przed kolano . I oczywiście z cienkiego materiału .
W zupelnosci się zgadzam!

Reklama

Nie moge sie zgodzic z przedmowca -

zestaw perwszy - nogawki przykrotkie, sugeruja ze nie umiesz dobrac rozmiaru ciuchow

zestaw drugi - taki dekolt to tylk na interview na pracownice burdelu

zestaw trzeci - czy to cos z boku spodnicy to bajerancka falbana czy niefortunnie zfotografowany zakiet w lewej rence modelki. Kolor nieodpowiedni - na interview polecam garnitury, spodnice czarne, grafitowe, eventualnie granatowe lub ciemnoszare.

zestaw trzeci - sukienka ma rozpierdacz z boku powyzej polowy uda. Kolejny zestaw na interview w burdelu. do tego kolor - postarza, sprawia ze bedziesz wygladac na zmeczona.

Zestawy są świetne. Eleganckie i nowoczesne. Gdybym była szefem, a na rozmowę przyszłaby kandydatka w spódnicy za kolano, bluzce z kołnierzykiem zapiętym pod szyję i marynarce z wielkimi poduszkami na ramionach, chyba nie podeszłabym do niej zbyt poważnie. Jeśli ktoś ma pomysł na siebie - będzie miał go też na pracę.

gość Zestawy są świetne. Eleganckie i nowoczesne. Gdybym była szefem, a na rozmowę przyszłaby kandydatka w spódnicy za kolano, bluzce z kołnierzykiem zapiętym pod szyję i marynarce z wielkimi poduszkami na ramionach, chyba nie podeszłabym do niej zbyt poważnie. Jeśli ktoś ma pomysł na siebie - będzie miał go też na pracę.
Oczywiscie wierze mojej przedmowczyni, zwlaszcza jakby kandydatka 'zapomniala' pod zakiet ubrac cokolwiek - patrz zestaw drugi... to dostalaby u Ciebie prace.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Spódnica za kolano na interview