Odpowiadasz na:
Spodnie męskie Antonio

~PawelMaly
Temat dodał(a):
~PawelMaly -
Hej co myślicie o jeansach "Antonio" - Regular fit - w kolorze błękitnym? Są wygodne w noszeniu? Nie są zbyt sztywne po praniu jak się je zakłada? To moje pierwsze wspomnienie na hasło jeansy, jeszcze z lat 80tych ;) Nie farbują innych ciuchów? Można je za fajną cenę dostać na portalu: https://www.limango.pl/shop/cross-jeans/dzinsy-antonio-regular-fit-w-kolorze-blekitnym-2-7944017?brand=cross-jeans Jeansy Antonio mają modne teraz przetarcia, modny kolor oraz możliwość dopasowania sobie ciekawych pasków. Zapięcie na guzik i zamek.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Spodnie męskie Antonio

Napisał(a): ~Waldemar -

~JakubB Antonio są jednym z modeli wszech czasów od dłuższego czasu już.
Moim zdaniem są na tyle wygodne i trwałe jeśli chodzi o materiał, że jeszcze długo będą na topie. Chodzi w nich dużo osób młodych jak i w tak zwanym średnim wieku.
Plusem jest to, że w praniu nie farbują, a po praniu nie masz wrażenia naciągania na siebie czegoś "z drewna" jak to z pseudo podróbami z lat 80tych kupowanych na bazarach ;)
Cena Antonio jest ok, ani za niska, ani za wysoka w sam raz. Kolorystycznie coraz więcej jest modeli. Dla mnie ok.
Racja model wszech czasów tak samo jak Travis tej samej firmy. Mają dobry materiał, są nie do zdarcia, do tego dobrze wyglądają.

Napisał(a): ~JakubB -

Antonio są jednym z modeli wszech czasów od dłuższego czasu już.
Moim zdaniem są na tyle wygodne i trwałe jeśli chodzi o materiał, że jeszcze długo będą na topie. Chodzi w nich dużo osób młodych jak i w tak zwanym średnim wieku.
Plusem jest to, że w praniu nie farbują, a po praniu nie masz wrażenia naciągania na siebie czegoś "z drewna" jak to z pseudo podróbami z lat 80tych kupowanych na bazarach ;)
Cena Antonio jest ok, ani za niska, ani za wysoka w sam raz. Kolorystycznie coraz więcej jest modeli. Dla mnie ok.

Reklama

Napisał(a): ~MaciekG -

Hej moim zdaniem spodnie tego modelu są od lat modne i jakoś moda na nie mija.
Na mój gust są bardzo wygodne, komfortowe są w noszeniu, łatwo się je czyści jeśli się ubrudzą.
Materiał mają bardzo trwały. Są po prostu super!

Napisał(a): ~PawelMaly -

Hej co myślicie o jeansach "Antonio" - Regular fit - w kolorze błękitnym?
Są wygodne w noszeniu? Nie są zbyt sztywne po praniu jak się je zakłada?
To moje pierwsze wspomnienie na hasło jeansy, jeszcze z lat 80tych ;)
Nie farbują innych ciuchów?

Można je za fajną cenę dostać na portalu:https://www.l(...)s-jeans

Jeansy Antonio mają modne teraz przetarcia, modny kolor oraz możliwość dopasowania sobie ciekawych pasków. Zapięcie na guzik i zamek.

Reklama