233
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń16 tys.
  • Odpowiedzi51
  • Ocen na +69
233 ppt ?

Spór o Komunię dla Joe Bidena? (52)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Spór o Komunię dla Joe Bidena?

Napisał(a): ~bóg -

Naprawdę dorośli ludzie przywiązują wagę do tych zabawnych, ludzikowych założeń? W sumie nie przywiązują, plebsy tylko musi myśleć, że władcy są tak samo tępi jak oni...! W myśl zasady Seneki : W religię wierzy tylko prosty lud, mędrcy uważają ją za niedorzeczną a władcy za bardzo użyteczną...! Katolicy od razu to wyprą, boją się zastanawiać...!
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Spór o Komunię dla Joe Bidena?

Napisał(a): ~Delta Fore -

No proszę co się dzieje, a także i tam czarne sukienki chcą pouczać prezydenta. Koniec świata! Nie mają moralnego prawa pouczać czy też karać dopóki nie oczyszczą swoich szeregów z pedofilii. Ich trzeba ukarać za to co dzieje się w Kościele - hierarchów..

Re: Spór o Komunię dla Joe Bidena?

Napisał(a): ~iza -

Nie chce opłacać się tak jak nasi politycy to robią pieniędzmi z budżetu nawet nikt tego nie liczy byle kapelan czy katecheta pensje dyrektorskie do tego dochodzą emerytury których nie osiąga normalny Polak po 45 latach pracy . I ciągle mało mohery pomóżcie alleluja i do przodu .

Reklama

Re: Spór o Komunię dla Joe Bidena?

Napisał(a): ~etyka wiary -

12 gwiazd na lazurowym tle to motyw z wizerunku Matki Boskiej wg Apokalipsy Świętego Jana, którym inspirował się twórca flagi europejskiej, a którą Krystyna Pawłowicz wielokrotnie nazwała SZMATĄ. Nasz ePISkopat nie zajął w tej sprawie żadnego stanowiska - pewnie nawet się im to podoba. Ale tęcza - symbol przymierza Boga z ludźmi - wokół głowy Matki Boskiej to obraza uczuć religijnych. Kasa, kasa, kasa.

Re: Spór o Komunię dla Joe Bidena?

Napisał(a): ~rozsrebrzenie -

zabijanie nienarodzonych,publiczne namawianie do grzechu,oczywiscie tez pedofilia ale i aborcja-wraz ze współudziałem-apostazja,to wszystko z mocy samego uczynku -czyli od razu gdy ktos to zrobi skutkuje exkomunika czyli jest pozbawiony Komunii śwdo czasu sprawdzonego okupionego sprawdzona pokuta nawrocenia i uroczystego rozgrzeszenia po tym.Zatem sprowadza sie to tylko do przypomnienia ksiezom o ich obowiazku juznie dawania mu Komunii.

Re: Spór o Komunię dla Joe Bidena?

Napisał(a): Cepcepacepeem -

Syt. identyczna jak z kosmitami których jeden z papieży chciałby chrzcić i o jednym tylko co wspólne z J.Bidenem, zapomniał: czy oni by chcieli by nad nimi fitum-fatum odprawiano i czy przypadkiem to nie oni - jak onegdaj Kościół - nie przystąpiliby do - pod groźbą śmierci na atomowym stosie - przymusowego nawracania na "kosmojaństwo" poczynając od... papieża i najwyższej kato-hienrarchii!!! I to dopiero byłyby kosmiczne jaja!!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Spór o Komunię dla Joe Bidena?