233
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń16 tys.
  • Odpowiedzi51
  • Ocen na +69
233 ppt ?

Spór o Komunię dla Joe Bidena? (52)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Spór o Komunię dla Joe Bidena?

Napisał(a): ~BarbUsA -

w US nie mowi sie o Polsce wcale lub okazionalnie niewiele.Tam dyplomacja cos znaczy. Porzadek to najpierw powinni zrobic sludzy Bozy w kosciolach.Prezydent Joe Biden juz zostal obwolany przez Narod Amerykanski Ojcem Narodu Amerykanskiego.A co do klech hipokrytow to wlasnie nikt inny jak oni uczyli nas ze w chwili smierci staniemy na sadzie ostatecznym przed Bogiem.Czyzby zapomnieli,ze sadzic chca a beda sadzeni.

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Spór o Komunię dla Joe Bidena?

Napisał(a): gość -

Nasz episkopat niech się przyjrzy isowskim zakałom podwójnie ślubującym i złodziejom. Wśród księży też miałby wielu takich którzy nie zasługują na nazwę kapłan. Zróbcie porządek u siebie i to jest zadanie dla Was biskupi.
Re: Spór o Komunię dla Joe Bidena?

Napisał(a): ~katolik -

Kościół powinien rządzić świeckim państwem, gdyż tylko w Kościele katolickim można się zbawić.Władza świecka dotyczy tylko kilkudziesięciu lat tu na ziemi. I potem nie ma nic do powiedzenia. W Polsce Kościoł podporządkował się partii PIS. To już nie jest prawdziwy Kościół. Ale Bóg ześle ludowi swemu więcej prawych pasterzy typu ksiądz Michał Woźnicki. Trzeba się o to modlić bo inaczej moderniści zaprowadzą nas na samo dno piekła.

Re: Spór o Komunię dla Joe Bidena?

Napisał(a): ~gość -

waleks komunia pod postacia opłatka to zadna komunia lecz herezja to jednak z tym problemu nie mma bo nie chodze do nich i nie kolaboruje z agentami watykanu kosciół łacinski to system oparty na feudalizmie wyzysku człowieka przez człowieka
jesteś NIENORMALNY !
« Wróć do tematów
Do góry strony: Spór o Komunię dla Joe Bidena?