28
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi9
  • Ocen na +1
28 ppt ?

sposób na kleszcze (10)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

sposób na kleszcze

Napisał(a): ~olka -

Macie jakiś dobry i nie powodujący alergii sposób na kleszcze? Bo ja poszukuję od dawna, bezskutecznie. Co odstrasza kleszcze raz a dobrze? Czego nie lubią kleszcze? Słyszałam, że niektóre olejki eteryczne skutecznie odstraszają kleszcze. Szczególnie eukaliptusowy i cytrynowy. Próbowaliście? Faktycznie działa? Czy to skuteczny sposób na kleszcze? Dajcie znać!
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: sposób na kleszcze

Napisał(a): ~weer -

Chętnie spaceruje sobie po łąkach i lasach jak mam trochę czasu, wybieram się czasami na jakieś rowerowe wycieczki, ale niestety problem kleszczy stał się tak duży w ostatnich latach, że ciągle coś łapałem i zawsze się obawiam czy usunę go w całości czy czegoś nie urwę. A ktoś mi polecił KleszczOut i rzeczywiście świetnie się sprawdza, zawsze kleszcz usunięty szybko i w całości. Bardzo dobra opcja.

Re: sposób na kleszcze

Napisał(a): ~arek -

Nie wiem jaki konkretnie preparat można polecić bo tu pewnie każdy ma jakieś swoje oczekiwania i spostrzeżenia, ale tak ogólnie rzecz biorąc takie środki jak Kleszcz STOP się fajnie sprawdzają i mogą ograniczyć problem kleszczy więc na pewno warto jeden z takich produktów mieć w swoich zasobach.
« Wróć do tematów
Do góry strony: sposób na kleszcze