19
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń78
  • Odpowiedzi18
  • Ocen na +1
19 ppt ?

Sposób na muzułmańskich uchodźców (19)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Sposób na muzułmańskich uchodźców

Napisał(a): gość -

Muszą po pierwsze nauczyć się języka polskiego i wszelkie urzędowe sprawy załatwiać po polsku. Będą mieszkać w wyznaczonych sektorach tam wybuduje im się meczety. Na kazaniach Imamma będą obecni tajni urzędnicy CBŚ. Będą mieli pełną swobodę do życia jednak nie wolno im będzie brać polskich kobiet i narzucać im wiarę islamu. Polska jest krajem katolickim i będzie nim aż do końca. Muzułmanin który będzie chciał polską żonę będzie musiał przejść na katolicyzm. Wszelkie kontakty pozamałżeńskie muzułmanów z polkami będą karane publiczną chłostą w obecności księży i duchowieństwa aby muzułmanin zrozumiał że musi przejść na chrześcijaństwo jak chce mieć Polkę za żonę. Jeżeli chłosta okaże się mało skuteczna wtedy następuje deportacja do kraju ichniejszego z zakazem wjazdu do Polski do końca życia. Będzie porządek spokój żadnych ataków terrorystycznych żadnego ucinania głów jak obecnie we Francji. RozUmisz?!!!! Komuchu!
INTERIA.PL

Reklama

Re: Sposób na muzułmańskich uchodźców

Napisał(a): ~nie ma zgody -

Popieram w pełni Twój postulat, jednak zapomniałeś o jednym. Jeżeli ciapaty zechce się ożenić z Polką ateistką do nie będzie musiał przyjmować naszej wiary ale może zmusić ją do wyznawania jego islamizmu. Lepiej żeby oni tu się nie pojawiali bo żeniąc się z ateistką będzie miał wszelkie polskie przywileje i może terroryzować naszych obywateli.

Napisał(a): ~gość -

~nie ma zgody Popieram w pełni Twój postulat, jednak zapomniałeś o jednym. Jeżeli ciapaty zechce się ożenić z Polką ateistką do nie będzie musiał przyjmować naszej wiary ale może zmusić ją do wyznawania jego islamizmu. Lepiej żeby oni tu się nie pojawiali bo żeniąc się z ateistką będzie miał wszelkie polskie przywileje i może terroryzować naszych obywateli.
Jak ja kocham to zabawne przekonanie tępaków, że mogą decydować o tym, z kim kobieta się żeni. Muzułmaninem jesteś, pajacu?

Jednak prawdą jest, że podobne zwalcza podobne :D

Reklama

~gość
~nie ma zgody Popieram w pełni Twój postulat, jednak zapomniałeś o jednym. Jeżeli ciapaty zechce się ożenić z Polką ateistką do nie będzie musiał przyjmować naszej wiary ale może zmusić ją do wyznawania jego islamizmu. Lepiej żeby oni tu się nie pojawiali bo żeniąc się z ateistką będzie miał wszelkie polskie przywileje i może terroryzować naszych obywateli.
Jak ja kocham to zabawne przekonanie tępaków, że mogą decydować o tym, z kim kobieta się żeni. Muzułmaninem jesteś, pajacu?

wychodzi za mąż, rzecz jasna. niewybaczalna pomyłka :(

Napisał(a): ~pajac -

~gość
~gość

wychodzi za mąż, rzecz jasna. niewybaczalna pomyłka :(
Teraz widzisz kto tu jest tępakiem... Tak, jestem Muzułmaninem i ożenię się z twoją córką ateistką, bo tak chcę.!!!

Reklama

I w muzułmanskiej i katolickiej wierze jest przykazanie nie zabijaj. A mimo to i katolicy i muzułmanie nawzajem sie zabijają. Mówia o wierze, ale zaden z nich tej wiary nie przestrzega.
A autorowi tępo obracają sie mysli.

~gość
~pajac Teraz widzisz kto tu jest tępakiem... Tak, jestem Muzułmaninem i ożenię się z twoją córką ateistką, bo tak chcę.!!!
Owszem, teraz widzę jeszcze dokładniej.
Rozumiem, nie masz córki ale na pewno masz wnuczki, może być i wnuczka :))))

~pajac Rozumiem, nie masz córki ale na pewno masz wnuczki, może być i wnuczka :))))
Moja córka ma 17 lat. Przy pierwszym kontakcie dostałbyś od niej kopa w dupsko z glana. Oczywiście w przenośni, bo nie jest agresywna, ale swoją wartość zna na tyle, żeby wiedzieć komu pokazać środkowy palec.
To rozumiesz, czy dalej będziesz bredził pogrążając się i starając się mnie straszyć Muzułmaninem?

~gość
~pajac Rozumiem, nie masz córki ale na pewno masz wnuczki, może być i wnuczka :))))
Moja córka ma 17 lat. Przy pierwszym kontakcie dostałbyś od niej kopa w dupsko z glana. Oczywiście w przenośni, bo nie jest agresywna, ale swoją wartość zna na tyle, żeby wiedzieć komu pokazać środkowy palec.
To rozumiesz, czy dalej będziesz bredził pogrążając się i starając się mnie straszyć Muzułmaninem?
Po agresywnym dziadku to i wnuczka musi być agresywna a w dodatku nosi glany to pewnie i satanistka. Powiem tak: odpowiednia dla muzułmanina:))) Zabawny jesteś ale męczący, dobranoc(:

Napisał(a): gość -

"Gdzie widzisz, głupcze, żeby ci się muzułmanie do Polski pchali? Tworzysz problem którego nie ma i zakładasz do pustej obory drzwi antywłamaniowe"
W 1939 WSZYSCY MÓWILI ŻE HITLER NIE ODWAŻY SIĘ ZAATKOWAĆ POLSKI. A JEDNAK....
« Wróć do tematów
Do góry strony: Sposób na muzułmańskich uchodźców