Odpowiadasz na:
Sposób na powiększenie piersi

~Maria97
Temat dodał(a):
~Maria97 -
Hej, od zawsze miałam kompleksy związane z moim biustem. Nie chciałam poddawać się operacji. Ostatnio udało mi się powiększyć je o dwa rozmiary i chciałbym się podzielić sposobem z innymi dziewczynami które mają taki sam problem. Oprócz ćwiczeń których jest pełno na YT zażywała takie suplementy https://nplink.net/iza2c3ii . Na prawdę polecam. A wy macie jakieś sposoby?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 3 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Sposób na powiększenie piersi

Napisał(a): ~Moni -

Każdy wie, że jedynym sposobem na powiększenie piersi jest operacja plastyczna wstawiania implantów....Ja stosowałam kremy i inne cuda wianki ale nic nie działało. Zdecydowałam się na implanty zdecydowałam się na duże C. Zabieg wykonywałam w zeszłym roku w tej klinicehttps://www.s(...)com.pl.

Reklama

Re: Sposób na powiększenie piersi

Napisał(a): ~Maria97 -

Hej, od zawsze miałam kompleksy związane z moim biustem. Nie chciałam poddawać się operacji. Ostatnio udało mi się powiększyć je o dwa rozmiary i chciałbym się podzielić sposobem z innymi dziewczynami które mają taki sam problem. Oprócz ćwiczeń których jest pełno na YT zażywała takie suplementyhttps://nplin(...)za2c3ii . Na prawdę polecam. A wy macie jakieś sposoby?