192
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń360
  • Odpowiedzi188
  • Ocen na +0
192 ppt ?

Sposób na udane małżeństwo (189)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Sposób na udane małżeństwo

Napisał(a): Di -

Współczuję Ci, bo przez całe życie będziesz miała "mamusię" na głowie. Może przeprowadźcie się...do innego kraju albo miasta? Chociaż wtedy takie "mamuśki" zazwyczaj są umierające i trzeba byćprzy ich wezgłowiu...

Reklama

Napisał(a): mumiah -

niech bierze dzieciaki za ręce i jazda do przedszkola, szkoły i do roboty. Potem zakupy, pranie gotowanie i wszystko a wieczorkiem jeszcze barabara. Gwarantuje, że po takim fitnesie szybko nabierze właściwych kształtów, a i głupoty przestaną jej przychodzić do głowy.

Napisał(a): ariel -

po co masz mieć lepiej od innych, rozwiedź się, nakręcaj statystyke, nie musisz walczyć o swój związek, wybierz łatwiejszą drogę, ucieknij przed problemem. Kiedyś kobiety potrfiły manipulować facetem. A ciężko mu wlać coś do piwska. Raz daj mu środek na przeczyszczenie innym razem coś na pobudzenie. Puść mu jakiś film z męskim okazem zdrowia, może być conan barbarzyńca, udaj zachwyt na muskulaturą. Ale ty wszystko wymaga odrobiny pomyślunku a nie płaczu.

Reklama

Reklama

Napisał(a): Anka -

Jaki kalendarzyk małżenski, to stosowały nasze babcie, proponuje metode objawowo - termiczna, a karty do zapisu temperatury i objawów ściagnij sobie z Internetu.Jezeli dopiero uczysz sie metod naturalnych, to postaraj sie o jakas fachowa literature, najlepiej dr Roetzera "naturalne planowanie rodziny"

Napisał(a): agula:) -

skoro boisz sie zdrady widocznie nie ufasz swojemu narzeczonemu do konca.A przeciez nie mozna budowac swojego szczescia na braku zaufania do osoby z którą chce sie spędzić resztę swojego życia.Jeśli on naprawde cie kocha to wasza miłość przetrwa nawet najcieższe próby.Zapewnia cie o swoim uczuciu, więc nie masz powodu do obaw - prawdziwa miłość zawsze przetrwa!!!

Napisał(a): Ewa -

bez zbednych komentarzy pozwole sobie polecic obowiazkowa ksiazke dla kazdej kobiety "Krokodyl dla ukochanej" J. Pulikowskiego. Jestem kobieta ktora ma wspanialego 100% mezczyzne, narzeczonego. Nasze szczescie zawdzieczam wiedzy, ktora posiadlam dzieki pewnym ksiazkom, m.in. jek ta wspomnaina. Szczescie w zwiazku naprawde nie wymaga ogromnej filozofii ale odrobiny madrosci ze strony kobiety!!!. Madrosc ta polega mi.in. na na umiejetnym wyzwalaniu w meżczyxnie odpowiedzialnosci, jego ukrytych przeogromnych mozliwosci. Dziewczyny, faceci naprawde chca nas uszczesliwic, tylko ze my chcaemy nad nimi dominowac itp. i oni sie wycofuja, przyjmuja postawe biernosci. Przeczytajcie tę książkę.

Napisał(a): Martyna z Chorzowa -

Jestem rok po ślubie i jestem bardzo szczęśliwa. Mam wspaniałego męża i synka , , w drodze".Moim sposobem na udane małżeństwo jest przede wszystkim szczerość i zaufanie.Jeśli coś mnie denerwuje w zachowaniu męża to od razu mu to mówię a nie duszę to w sobie jak większość kobiet.Nie zapominamy też o codziennym , , kocham Cię'' rano, po południu i przed zaśnięciem.Warto każdego dnia wyznawać sobie miłość i okazywać czułość.

Napisał(a): Greta -

Moje malżeństwo się popsuło. Przyczyną była eks żona mojego byłego męża. Gdy się dowiedziałą, że on się ze mną żeni, pilnowałą by czasem nie miał ze mną dziecka, bo jej córka musiałąby się dzielić. Ja byłam nieistotna. Miałąm tylko sprzątać, gotować, być kochanką i przynosić pieniądze. Trudno mi jest teraz wyobrazić sobie, że będę miała fantastycznego męża, który zgodzi się na dziecko.

Napisał(a): iwona -

za trzy miesiące wychodzę za mąż.Mam przy sobie naprawdę wspaniałego człowieka.Szacunek i zaufanie to podstawa związku.My zawwsze jesteśmy ze sobą szczerzy, jeśli coś nam nie pasuje zaraz mówimy o tym otwarcie.Bardzo pragniemy dziecka, mamy wytyczone wspólne cele, które powoli realizujemy.

Napisał(a): AllBar -

Przyznaje rację "aguli". Nie ufasz mu i dlatego si8e boisz.Jestem z partnerem od 3m - cy i wspólnie planujemy przyszlość (slub, dziecko, itd)Mimo tego, że jesteśmy tak krótko ze sobą ufam mu w tej kwesii, bo wiem, że jesteśmy dla siebie tym wszystkim o czym oboje marzyliśmy. Miłość ma szanse przetrwać jeśli oboje ludzi wkłada wszelkie starania do związku.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • udane malzenstwo-forum
  • udane malzenstwo forum
Do góry strony: Sposób na udane małżeństwo