19
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń105
  • Odpowiedzi16
  • Ocen na +9
19 ppt ?

sposób na wągry (17)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

sposób na wągry

Napisał(a): ~lucynkakos -

jakie macie sposoby na wągry ? potrzebuje porad i to szybko, przed weekendem :) niestety z wągrami mam duzy problem, bo są naprawde straszne i trudne do pozbycia sie, póki co to żadne specyfiki nie podziałały na ich zmniejszenie poomoooooooooooocyyyy jak sobie z nimi radzicie?
INTERIA.PL

Reklama

Re: sposób na wągry

Napisał(a): ~Janina -

Przemyj amolem,albo spirytusem,chodzi o dezynfekcie,może byc nawet szare mydlo,kup maść Tormentiol w aptece ,okolo 5 zlotych,posmaruj twarz,najlepiej kilka razy dziennie,ręce miej zawsze czyste i nie dotykaj tych wągrów,bo wtedy je podrażniasz ,masujesz i one wtedy są większe .Kup jeszcze maść z wit,A też okolo 5 złotych i na przemian smaruj,ja po kosmetyczkach ani do dermatologa nie chodze,sama wyleczyłam,unikaj ostrych potraw,mocnej kawy i gorących potraw.Powodzenia.

Napisał(a): ~bockosia -

~gość no cóż trzeba będzie odżałować parę złotych parę wizyt w jakimś dobrym salonie kosmetycznym i powinno być po sprawie
hmmm mi kosmetyczka poparzyła twarz... mialam takie podraznienia że do dzisiaj mi slabo jak o tym mysle...

Reklama

Napisał(a): ~gość -

~bockosia
~gość no cóż trzeba będzie odżałować parę złotych parę wizyt w jakimś dobrym salonie kosmetycznym i powinno być po sprawie
hmmm mi kosmetyczka poparzyła twarz... mialam takie podraznienia że do dzisiaj mi slabo jak o tym mysle...

• [cytat][/cytat]

napisałem w dobrym salonie kosmetycznym czyli trzeba iść tam gdzie dużo ludzi

Reklama

Napisał(a): Gość -

Tak szybko i łatwo niestety nie da się ich zwalczyć ale gorąco polecam wizyty u dobrej kosmetyczki na zabieg kwasami. Kwas działa w taki sposób że długo po wizycie " walczy" w głębi naszej skóry i już po kilku wizytach widać znaczną poprawę. Również skóra się mniej świeci i będzie bardziej jędrna i napięta. Mi naprawdę pomogła również przy trądziku :)
Załączniki:

Napisał(a): Gość -

gugu77 Wyciskać.......
przesyłam Ci instrukcje jak bezpiecznie i fachowo wyciskac.https://drive(...)2c/view bo jednak innej metody oczyszczania twarzy tak niskobudżetowej to nie ma :) może się przyda, całusy - opanujesz te sztukę i zobaczysz, ze cera się poprawi (plus dobra dieta i kosmetyki do twojej cery!!!)

Napisał(a): ~biedrona -

marzenka88
gugu77 Wyciskać.......
przesyłam Ci instrukcje jak bezpiecznie i fachowo wyciskac.https://drive(...)2c/view bo jednak innej metody oczyszczania twarzy tak niskobudżetowej to nie ma :) może się przyda, całusy - opanujesz te sztukę i zobaczysz, ze cera się poprawi (plus dobra dieta i kosmetyki do twojej cery!!!)
aaa fajny ten poradnik, dzieki !!! ja nigdy lodu nie przykładałam po wyciskaniu, a potem chodziłam z czerwoną twarzą pół dnia :/ teraz juz wszyskto jasne

Napisał(a): ~margolkaaa -

marzenka88
gugu77 Wyciskać.......
ok sprawdzilam te instrukcje, jest ok - szczegolnie to zastosowanie pary na rozszerzenie porów i lodu na ochłodzenie twarzy po wyciskaniu było mega pomocne, wczesniej tego nie robilam bo myslalam ze niepotrzebne jest. Łyzeczke unny tez zakupilam i rzeczywiscie pomaga, lepsze to niż pazurami wyciskać ;)
« Wróć do tematów
Do góry strony: sposób na wągry