20
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń111
  • Odpowiedzi19
  • Ocen na +0
20 ppt ?

Sposoby na ból gardła (20)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Sposoby na ból gardła

Napisał(a): Logos -

~gość
Logos Próbuj wypić sok z aloesu, ale ten z kawałkami miąższu, mnie natychmiast pomaga
Jakim cudem może cię gardziel boleć, kiedy ty wcale a wcale nie chorujesz dzięki swej boskiej diecie?
Wg. mnie ból gardła nie jest chorobą i nie wymaga łykania cudownych pigułek na wszelakie bóle.

Dobrze uformowana gawiedź widzi świat taki jaki jest im malowany przez ośrodki masowego przekazu a wmawianie że "tak być powinno i tak jest dobrze" skutkuje pełnymi przychodniami.

Reklama

Popularny ból gardła bardzo często jest skutkiem oddychania przez usta a nie przez nozdrza w czasie snu, wysuszona jama gębowa oraz gardło objawia się jako "ból gardła".

Osoby oddychające ustami mają wiele więcej dolegliwości od osób oddychających przez nos.

Nos posiada naturalne "filtry" pochłaniające unoszące się w powietrzu zarodniki pleśni i bakterii, gardło takowych filtrów nie posiada.

Reklama

Napisał(a): TR300 -

Logos
~gość
Logos Próbuj wypić sok z aloesu, ale ten z kawałkami miąższu, mnie natychmiast pomaga
Jakim cudem może cię gardziel boleć, kiedy ty wcale a wcale nie chorujesz dzięki swej boskiej diecie?
Wg. mnie ból gardła nie jest chorobą i nie wymaga łykania cudownych pigułek na wszelakie bóle.

Dobrze uformowana gawiedź widzi świat taki jaki jest im malowany przez ośrodki masowego przekazu a wmawianie że "tak być powinno i tak jest dobrze" skutkuje pełnymi przychodniami.
zarobiłeś u mnie szacunek za tą samokrytykę, szkoda że więcej wyznawców tvn i gw nie ma takich przemyśleń

TR300
Logos
~gość

zarobiłeś u mnie szacunek za tą samokrytykę, szkoda że więcej wyznawców tvn i gw nie ma takich przemyśleń
Uważasz że wyznawcy prezesa i TVPiS maja jakieś przemyślenia?

~gość
Logos
~gość

Ból gardła możesz nazwać jakkolwiek. Jest to jakaś dolegliwość spowodowana przez bakterie czy wirusy (jak twierdzi nauka).
Skoro nie jest chorobą, to wobec tego ja również uznaję się za osobę, która wcale a wcale nie choruje, mimo niestosowania boskiej diety. Może dlatego, że byłam wychowywana w warunkach niesterylnych.

A tak całkiem serio i bez złośliwości - nawet lubię tę stronę twojej natury, która propaguje niekonwencjonalne leczenie, choć zawsze takie spojrzenie na medycynę kojarzyło mi się z osobami wierzącymi, wpychanymi często do jednego wora z antyszczepionkowcami i płaskoziemcami.

Na marginesie: moja prababka była zielarką. Bardzo dobra kobieta. Ponoć wszyscy nazywali ją Busią (zdrobnienie od zdrobnienia "babusia")
Ból gardła jest tylko bólem, sygnałem organizmu że coś nie tak się dzieje w naszym ciele.

Uśmierzanie bólu - to co oferuje współczesna medycyna jest maskowaniem objawu a nie usunięciem jego przyczyny.

We wszystkich dolegliwościach bólowych medycyna oferuje środki przeciwbólowe, pozwala to zapomnieć i nie myśleć o przyczynie aby nadal cieszyć się byle jakim życiem z uśmiechem.

Masa reklam tych cudownych pigułek na "wszelkie dolegliwości bólowe" jest przytłaczająca.

Widocznie mają popyt więc oferują podaż.

Inną fascynująca mnie reklamą jest cudowny bloker potu działający nawet 7 dni.

Wystarczy łyknąć pigułkę i już się nie pocimy, nawet w czasie upałów co raczej jest niezdrowe bo zaburza termiczną gospodarkę organizmu aż na 7 dni.

Skutki tej "kuracji" zaobserwujemy znacznie później.

Napisał(a): Gość -

Każdemu pomóc może co innego jeden może pić ciepła herbatę z sokiem malinowym lub mleko z miodem płukanie gardła solą,
jedzenie kanapek ze zmiażdżonym czosnkiem,
płukanie gardła wodą utlenioną,
słodzenie płynów miodem zamiast cukrem,
stosowanie ziołowych płukanek – np. z szałwii czy rumianku tymianek, szałwia, rzepik .

Napisał(a): stiffnecked -

religijnaaa Każdemu pomóc może co innego jeden może pić ciepła herbatę z sokiem malinowym lub mleko z miodem płukanie gardła solą,
stosowanie ziołowych płukanek – np. z szałwii czy rumianku tymianek, szałwia, rzepik .
No, tobie to jedynie modlitwa pomoc moze, nic innego.

Napisał(a): Gość -

stiffnecked
religijnaaa Każdemu pomóc może co innego jeden może pić ciepła herbatę z sokiem malinowym lub mleko z miodem płukanie gardła solą,
No, tobie to jedynie modlitwa pomoc moze, nic innego.
Odczep się ! fanatyk co wibrator sobie wkłada, a nie to była szczoteczka do zębów
« Wróć do tematów
Do góry strony: Sposoby na ból gardła