228
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi215
  • Ocen na +0
228 ppt ?

sposoby na cellulit (216)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

sposoby na cellulit

Napisał(a): Gość -

Chciałam spytać czy którejś z Was udało się pozbyć cellulitu domowymi sposobami? Próbowałam już chyba wszystkich możliwych :/ Moja dieta jest w porządku, prowadzę dość aktywny tryb życia (aerobik 2, a nawet 3 razy w tygodniu), wklepuję kremy, robię peelingi, ale skóra wciąż nie jest taka, jaka bym chciała. Myślę o pozbyciu się go laserowo w gabinecie Bellisana, bo słyszałam dobre opinie. A może macie jeszcze jakieś inne porady?
INTERIA.PL

Re: sposoby na cellulit

Mi pomogła zdrowa dieta, ćwiczenia i do tego kilka razy w tygodniu robiłam peelingi z kawy i masowałam miejsca z cellulitem gąbką. Dory jest też ujędrniający peeling cukrowy z bielendy z serii twoja pielęgnacja, czasem mieszałam go z kawą, a czasem stosowałm samego. To pomogło

Reklama

Napisał(a): nick321 -

Malinka99 Mi pomogła zdrowa dieta, ćwiczenia i do tego kilka razy w tygodniu robiłam peelingi z kawy i masowałam miejsca z cellulitem gąbką. Dory jest też ujędrniający peeling cukrowy z bielendy z serii twoja pielęgnacja, czasem mieszałam go z kawą, a czasem stosowałm samego. To pomogło
Ja bym jeszcze dodała do tej listy jazdę na rowerze, która jeśli masz dobry sprzęt na przykład http://www.cy(...)67,e,7/ może być nie tylko skuteczna ale również przyjemna.

Reklama

Reklama

Ja coraz bardziej przekonuję się do tego, że z cellulitem trzeba walczyć całe życie. Jak tylko sobie odpuszczę moje ciało zaczyna się robić mniej jędrne i pojawiają się znienawidzone dołeczki. Od wiosny dużo jeżdżę na rowerze i pilnuję zdrowej diety. Śledzę też nowości kosmetyczne poparte badaniami naukowymi. Aktualnie robię sobie automasaże nowością Elancylu - Slim Design. To nowe odkrycie w kwestii walki z cellulitem. ELANCYL Slim Design to nowy produkt, w którym kierując się najnowszą wiedzą na temat powstawania cellulitu, zastosowano unikalne połączenie nazwane [kompleks kofeiny] 3D, by po raz pierwszy zadziałać bezpośrednio w miejscu nieprawidłowego sztywnienia tkanki łącznej, gwarantując tym samym wyraźnie wygładzenie dołeczków.
Załączniki:

Napisał(a): ~migdał -

też już zdążyłam przekonać się o tym że walka z cellulitem to trochę taka walka z wiatrakami i jak się ustąpi chociaż na chwilę to nawet najlepsze efekty szlag trafia. nie wydaje mi się że jest sens żeby kupować aż tak drogie kosmetyki bo te tańsze w zasadzie mają podobny skład. grunt to regularność w ich stosowaniu, a do tego jeszcze oczywiście jakieś masaze, zdrowa dieta i może jakiś zabieg w salonie od czasu do czasu. jakbyście zresztą miały jakiś do polecenia to chętnie się dowiem co wam pomogło bo sama chciałabym się w końcu na coś wybrać. we wrześniu jadę na wakacje i fajnie by było jakoś wyglądać w stroju kąpielowym

sprawdzałam ostatnio vesune w mojej okolicy i tam tego trochę mają. zabiegi najtańsze nie są i trzeba je powtarzać ale podobno są całkiem spoko i przy usuwaniu tkanki tłuszczowej i przy takim ogólnym ujędrnianiu i usuwaniu cellulitu. najbardziej mi przypasowała endermologia ale pewnie umówię się po prostu na jakąś konsultację, że kosmetyczka sprawdziła stopień zaawansowania cellulitu i coś dobrała konkretnie do moich potrzeb

Napisał(a): ~Cynthia -

Domowe sposoby są fajne ale na chwilę, bo nie są skuteczne- sama próbowalam masaży, kremów i nic... fałdki na udach były cały czas. Jestem miesiąc po zabiegu w klinice Miracki w Warszawie i moim zdaniem dokonałam najlepszego wyboru. Nie ma żadnych nierówności, a efekt wciąż się utrzymuje :)

Napisał(a): JuliaTylko -

Jeżeli Cię stać to zabiegi gabinetowe są dobrym pomysłem. Na pewno nie warto inwestować w tabletki na cellulit, bo to wyrzucone pieniądze. Już lepiej kupić jakieś dobre kosmetyki antycellulitowe (np. Bielenda slim cellu corrector), które trzeba regularnie wsmarowywać, zmienić swoją dietę, zredukować ilość spożywanej soli, zacząć odwiedzać siłownię.
« Wróć do tematów
Do góry strony: sposoby na cellulit