388
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń28 tys.
  • Odpowiedzi101
  • Ocen na +0
388 ppt ?

Sposoby na kaca! (102)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Sposoby na kaca!

Napisał(a): gość -

Przed snem wypić dużo wody mineralnej niegazowanej z cytryną. Sprawdzone i świetnie działa, rano człowiek wstaje dużo lepszy niż bez tego. No i dorbze sobie jakiegoś izotonika wypić, żeby uzupełnić minerały wypłukane z organizmu podczas libacji:P pozdro

Reklama

Napisał(a): StachP -

Najlepiej nie pić - nie będzie kaca.
Ale .
1.Nie mieszać trunków .jak pijemy piwo to tylko jeden i tylko ten gatunek,podobnie nie mieszamy czystej z kolorową.Po prostu trzymasz się jednego gatunku.
2.Jedzenie podczas picia - do wódki tłusto .Piwo jest już w sobie wysoko kaloryczne -jeść nie musisz.
2.Po piciu -kiedy to szał w głowie i oczach i czasami w brzuchu.

1-Jeśli wymioty -to wymuszam je - nawet do żółci.
2-kawa z miodem i cytryną .
3.Czym się strułeś tym sie lecz .
4.Pomaga do w\w wino musujące.
5.Ja stosuję apteczne środki na zatrucia (bo to jest już zatrucie alkoholowe ). Ja stosuję polski -Alcaprim ,lub zagraniczny AlcaZecer .To są tabletki musujące -stawiają po około 20-30 minut na nogi.
I potem lekkie sniadanko.

Reklama

Napisał(a): Gość -

najlepiej na drugi dzien zalać pół kostki rosołowej do kubka, bądż też ciepła herbatka z dużą ilością soku z cytryny i miodkiem.. Na mnie działa przynajmniej.. A po piciu alkocholu poradziłabym napić się jeszcze wody tak ze szklanke (jak jest się w stanie :)) rano nie będzie tak suszyć...
Pozdrawiam i mniejszego kaca życze

Napisał(a): Gość -

dexter21 Pewnie każdy z nas to zna - fajna impreza, znajomi, alkohol...i tylko jeden problem - rano trzeba iść do pracy... Co robicie w takiej sytuacji? Jak radzicie sobie z kacem? Może macie jakieś sposoby, aby tego kaca w ogole nie miec? Słyszałem, że pomaga wypicie czegoś tłustego przed impreza, nie usmiecha mi się jednak picie oleju itp...
Sam zauważyłem, ze mam mniejszego kaca kiedy nie mieszam alkoholi. Jak jest u Was?
U mnie jest bardzo prosto: nie pije, ergo nie miewam kaca.

Reklama

« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • sposób na kaca forum
  • glukoza na kaca
  • co pić na kaca
  • sposoby na kaca forum
  • kwas metylokrzemowy
  • glukoza spożywcza na kaca
  • glukoza/do picia na kaca
Do góry strony: Sposoby na kaca!