47
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń359
  • Odpowiedzi43
  • Ocen na +1
47 ppt ?

sposoby na łamliwe paznokcie (44)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: sposoby na łamliwe paznokcie

Napisał(a): ~calla -

Mi po ciąży zaczął się problem z paznokciami i właściwie od wtedy zaczełam nakładać hybrydę. Paznokcie miały czas na utwardzenie się, a ja w tym czasie nie musiałam się wstydzić moich paznokci :) Polecam hybrydy Makear, mają sporą paletę i długo trzymają :)

Reklama

Napisał(a): ~Gelura -

Polecam zmienić dietę na o wiele bardziej zdrową, pić większe ilości wody i pomyśleć o jakimś suplemencie najlepszym z których korzystałam jest Oeparol - Piękna skóra, włosy i paznokcie przy systematycznym stosowaniu daje naprawdę cudowne efekty :)

Napisał(a): ~aniulkav -

Generalnie sama na swoim przykładzie wiem, ze kruche i łamliwe paznokcie są skutkiem złej diety także polecam wprowadzić do swojego jadłospisu o wiele więcej warzyw i owoców i generalnie spożywać większe ilości wody. Do tego wszystkiego biorę też suplement Look Up od Grinday i po 2/3 tygodniach od zmiany diety i stosowania go zauwazylam znaczna poprawe.

Napisał(a): ~tosia32 -

Fakt zdrowa dieta owoce i warzywa to najlepsze witaminy dla naszego organizmu. Oczywiście w porze jesienno-zimowej mamy ograniczony do nich dostęp także ja wspomagam się suplementami np marki grinday.com Jakość tych suplementów jest naprawdę dobra także polecam wszystkim co mają problemy z włosami, skórą czy też paznokciami

Napisał(a): ~sara -

~tosia32 Fakt zdrowa dieta owoce i warzywa to najlepsze witaminy dla naszego organizmu. Oczywiście w porze jesienno-zimowej mamy ograniczony do nich dostęp także ja wspomagam się suplementami np marki grinday.com Jakość tych suplementów jest naprawdę dobra także polecam wszystkim co mają problemy z włosami, skórą czy też paznokciami
Też potrzebuję jakiegoś suplementu na problemy z włosami, skórą i paznokciami. Bardzo dużo farbuję włosów, robię hybrydy co bardzo osłabia płytki paznokcia. Widziałam właśnie dużo pozytywnych opinii na temat suplementu z grinday.com także musze sama wypróbować

Napisał(a): ~Evela93 -

~dagmara32 A może po prostu brakuje Ci suplementów. Spróbuj sobie brać codziennie Oeparol i gwarantuję zobaczysz różnicę. Paznokcie wyraźnie są zdrowsze i mniej łamliwe.
Popieram, bardzo dobry produkt, tutaj jakby co macie więcej info ;) http://oeparol.pl/ Stosuję oeparol na skórę, włosy, paznokcie i jest znaczna poprawa w ich kondycji, szczególnie jeśli chodzi o paznokcie :)

Napisał(a): ~fiona -

Ja polecam suplement https://www.g(...)ls.html jest na bazie naturalnych składników także na pewno nikomu nie zaszkodzi. zresztą ja bardzo często robię hybrydy czy też żele na paznokciach także paznokcie naprawdę były tragiczne teraz jest naprawdę duuużo lepiej odkąd regularnie stosuję ten suplement.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • co polecacie na amliwe paznokcie
Do góry strony: sposoby na łamliwe paznokcie