61
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń447
  • Odpowiedzi56
  • Ocen na +1
61 ppt ?

sposoby na łamliwe paznokcie (57)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: sposoby na łamliwe paznokcie

Napisał(a): ~karina -

~fiona Ja polecam suplement https://www.g(...)ls.html jest na bazie naturalnych składników także na pewno nikomu nie zaszkodzi. zresztą ja bardzo często robię hybrydy czy też żele na paznokciach także paznokcie naprawdę były tragiczne teraz jest naprawdę duuużo lepiej odkąd regularnie stosuję ten suplement.
Sama chętnie bym wypróbowała suplement Look Up moje paznokcie niestety są bardzo łamliwe,włosy również łamią się wypadają. Próbowałam już różnych środków jednak efekt zerowy, zobaczymy jak się sprawdzi look up.
INTERIA.PL

Napisał(a): Gość -

Mi pomogła biotyna, skrzyp i pokrzywa - takie miksy albo nawet osobno przyjmowane preparaty z tymi składnikami faktycznie korzystnie wpływają na paznokcie. Tylko nie oczekujcie efektu po tygodniu czy dwóch. u mnie wszystko zaczęło działać mniej więcej po dwóch miesiącach i wtedy zauważyłam największą poprawę. Teraz zrobiłam sobie krótką przerwę od suplementów i wzmacniam paznokcie odżywkami. Latem wydaje mi się, że to wystarcza, bo i warunki pogodowe są znacznie lepsze niż jesienią czy zimą.
Do tego jeszcze raz na jakiś czas natłuszczanie dłoni i delikatne peelingi - to wszystko nie zajmuje wiele czasu, a faktycznie bardzo dobrze działa!

Reklama

Napisał(a): ~ralfusia -

oprócz diety, którą znalazłam na adamed.expert zainteresowal mnie tez temat suplementow i od jakiegos czasu przyjmuje Oeparol jezeli nie znacie to polecam sobie o nim poczytac, bo odkad stosuje to faktycznie zauwazylam poprawe w kondycji moich paznokci. tak bardzo sie juz nie lamia i widac ze sa mocniejsze.

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~Criwna -

Odżywki do paznokci bez formaldehydu ( odpada tutaj odżywka eveline bo jest niszcząca jeśli chodzi o paznokcie) Moczenie w oliwie Zakładanie rękawiczek podczas sprzątania Delikatne papierowe pilniczki ( pilniczki metalowe potrafią niesamowicie wprost niszczyć paznokcie i nie sa odpowiednie dla ich stanu....) Ogólnie to polecam zajrzeć sobie do tego sklepu:https://darma(...)lep.pl/ - znajdziesz tam sporo tego typu akcesoriów.

Napisał(a): ~Asia -

Moja droga, na problemy z paznokciami tylko kolagen. Osobiście stosuję i polecam Pure Collagen w kapsułkach (https://noblemedica.pl/produkt/pure-collagen-120-kapsulek-kolagen-morski-z-elastyna-i-antyoksydantami-kopia/). Forma jest wygodna, produkt w dobrej cenie i kapsułek jest dużo. Nie musisz tracić czasu na malowanie paznokci odżywkami. Co więcej, Pure Collagen ma także inne działanie, które na pewno Cię zadowoli: poprawia wygląd skór, nawilża ją, zmniejsza widoczność zmarszczek.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • co polecacie na amliwe paznokcie
Do góry strony: sposoby na łamliwe paznokcie