61
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń447
  • Odpowiedzi56
  • Ocen na +1
61 ppt ?

sposoby na łamliwe paznokcie (57)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: sposoby na łamliwe paznokcie

Napisał(a): Gość -

darina53 Polecam za przedmówczyniami manicure tytanowy, naprawdę odczułam ogromną różnicę po przesiadce z hybryd. Moje paznokcie już się tak nie łamią, a i skórki ładniej się prezentują niż wcześniej.
Sama robisz manicure tytanowy czy chodzisz do kosmetyczki? Stosujesz coś dodatkowo na skórki, czy sama rezygnacja z hybryd tak pomogła? Skoro jest to taka różnica, to w sumie sama bym spróbowała, bo faktem jest, że moje paznokcie nie są w najlepszej formie :/

Napisał(a): Gość -

Robię sama w domu, jest to na tyle proste, że nie ma co dodatkowo płacić kosmetyczce :D Bardzo fajny zestaw oferuje cuccio (https://cuccio.pl/Zestaw-do-manicure-tytanowy-Dip-System-3-dowolne-pudry) gdzie mamy wszystko co potrzebne na początek, łącznie z video-poradnikiem krok po kroku :) aa co do skórek to czasem stosuję oliwkę, zwłaszcza, gdy zauważam, że są w gorszym stanie.

Reklama

Napisał(a): ~kika -

ja to testowałam masę domowych kuracji i żadna nie przynosiła efektów:/ zdecydowanie najlepiej jest kupic po prostu dobrą odżywkę do paznokci. Ja ci mogę polecić odzywkę z Eveline Total Action 8w1 - ale chyba każdy ją zna :) efekty sa widoczne błyskawicznie

Reklama

Napisał(a): ~BOROWA -

tylko i wyłącznie BIO SOS dla skórek i paznokci z Eveline :) Ten preparat to totalny sztos jeśli chodzi o pielęgnacje i wzmocnienie paznokci :) jest też mega wydajny i kolejny plus to że nie zostawia tłustego filmu na paznokciach (jak te wszystkie oliwki i olejki)

Reklama

Napisał(a): ~Felicja -

Zdecydowanie polecam wam serum Biotebala do paznokci. Jeśli macie kłopoty z łamliwymi i osłabionymi paznokciami, będziecie bardzo zadowolone. Produkt naprawdę fajnie nawilża płytkę i daje długotrwały efekt. Warto wypróbować, jeśli chcecie o nie zadbać.

Napisał(a): debskik -

Naturalny sposob??? Jedyny naturalny sposob to odpowiednia dieta...dostarczenie organizmowi odpowiednich skladnikow...to jesli chodzi o kwestie "natury" w doslownym tego slowa znaczeniu.

Dodatkowo Merz Spezial w tabletkach. Co prawda pierwsze efekty widac dopiero po ok 2-3 tyg ale moje paznokcie zrobily sie twarde i przestaly sie rozdwajać :)https://www.m(...)okcie/,

Zerknij sobie jeszcze na stronę. Jest na niej sporo porad, jak wzmocnić lamliwe paznokcie.

Napisał(a): ~KAFFKA -

odżywki do paznokci najlepiej się sprawdzą. Eveline ma super ofertę pod tym względem. Jedną z najlepszych jest SOS z wapniem i kolagenem. Ja efekty to widzę już po tygodniu. Regularne stosowanie popłaca bo moje paznokcie są w super stanie :)

Napisał(a): ~moćka -

jeśli chodzi o sprawdzone odzywki to od siebie polecam te evelajnowe. Testowałam już kilka różnych ale chyba najbardziej pasuje mi ten bio power. Rewelacyjnie utwardza płytkę, która staje się mocniejsza, przestaje się łamać i rozdwajać. no i sama odzywka kosztuje niewiele a jest przy tym bardzo wydajna.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • co polecacie na amliwe paznokcie
Do góry strony: sposoby na łamliwe paznokcie