Odpowiadasz na:
sposoby na łamliwe paznokcie

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Cześć kobiety! Macie jakieś naturalne sposoby na łamiące się, kruche paznokcie? Słyszałam, że olej rycynowy daje radę - ktoś ma jakieś doświadczenia ? :)

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: sposoby na łamliwe paznokcie

Napisał(a): ~Patka -

Warto dbać o siebie nie tylko o twarz ale również o swoje dłonie. Dlatego postanowiłam nauczyć się robić paznokcie hybrydowe. Wiele akcesoriów razem z pięknymi kolorami lakierów kupiłam tuhttps://molly(...)om/pl/. Jestem zachwycona. lakiery są naprawdę dobrej jakości.

Reklama

Napisał(a): ~gosiaczek89 -

hmm, u mnie najlepiej działają odżywki od eveline. obecnie - total action bardzo mi pomaga. paznokcie szybciej rosną i nie są już takie miekkie, podatne na złamania.

Napisał(a): ewka544 -

Macie jakieś polecenia dla osób, które muszą mieć naturalne paznokcie? Ja odkryłam ostatnio odżywkę 6w1 rose Eveline, która daje mi fajny efekt na długo. Poza tym zostawia łatwy i delikatny kolor na paznokciach, więc od razu gotowa stylizacja paznokcie! Błyskawicznie! Polecam sprawdzić!

Reklama