64
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi36
  • Ocen na +14
64 ppt ?

Sposoby na lśniące włosy (37)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Sposoby na lśniące włosy

Napisał(a): Tris -

Zacznij używać jakiejś maski nawilżającej, najlepiej z dodatkiem arganu, dodatkowo kup też jakąś odżywkę bez spłukiwania, w spreju albo jako olejek czy też krem, jeśli bierzesz maskę z arganem, to odżywkę weź z keratyną, albo maskę z keratyną, a odżywkę z arganem.
Sama mam blond włosy, rozjaśniane i takie połączenie jest idealne, ponieważ keratyna uzupełnia ubytki spowodowane rozjaśnianiem i innymi czynnikami oraz wzmacnia włosy, a argan nawilża je i dodaje blasku, przy okazji przyspiesza też suszenie ;)

Reklama

Napisał(a): gość -

Też miałam z tym problem.Dobre kosmetyki nawet nie pomagały. I w końcu ktoś znalazł sposób aby zniknął u mnie ten problem.Znajomy polecił konsultanta który pomógł mi. Teraz mówią, że wyglądam młodziej, lepiej. I faktycznie świetnie się czuję. Tajemnica polega na tym, że Odżywiam się zdrowo , jem owoce i warzywa, jem regularnie, zaczynam też od zdrowego śniadania co jest najważniejsze w tym wszystkim jestemwellness.eu

Reklama

Napisał(a): PatiAdamus -

Włosy robią się lśniące po płukance z cytryny, która dodatkowo wydobywa z blond włosów ciepłe refleksy. Jeśli wolisz drogeryjne sposoby na lśniące włosy wypróbuj "Cudowny olejek z olejkiem arganowym" Garnier Fructis. Faktycznie czyni cuda- włosy robią się miękkie, lśniące i łatwiej się rozczesują. Ja zauważyłam też, że jeśli zastosujesz je na wilgotne włosy szybciej wysuszysz je suszarka.

Reklama

A próbowałaś zabiegów keratynowych? Amazon Keratin ma świetne zabiegi keratynowe. Te zabiegi nie niszczą włosów,im włosy bardziej zniszczone tym efekt bardziej widoczny. Sa to produkty regeneracyjne.
Tę keratynę można ją kłaść nawet na bardzo zniszczone włosy, czas zabiegu jest krótszy (ok. 1.5 h) ponieważ nie przetrzymuje się jej na włosach a od razu suszy i używa prostownicy, efekt jest widoczny od razu. Włosy zdrowe i lśniące!

Napisał(a): ankabakra -

Ja również mam problem z włosami jesienią oraz zimą. Najgorzej jest jak się nosi czapkę... Wczoraj udało mi się dorwać bardzo fajna odżywkę do włosów. Jest teraz dobra promocja w Biedronce bo mają tam w ofercie limitowanej kosmetyki Total Keratin COmplex. Miałam je już kiedys,potem bezskutecznie ich szukałam w sklepach internetowych ( swego czasu sprzedawała je fryzjerka, do której chodziłam). Tak więc biedronka zrobiła mi dobry prezent :)

Maska świetna. Już po pierwszym umyciu widać róznicę. Włosy są miękkie, bardziiej się błyszczą oraz co najważniejsza nie puszą się pod czapką. Maska jest dość lekka, nie obciąża tak więc można ją stosować równięż przy cienkich włosach.

gość A próbowałaś zabiegów keratynowych? Amazon Keratin ma świetne zabiegi keratynowe. Te zabiegi nie niszczą włosów,im włosy bardziej zniszczone tym efekt bardziej widoczny. Sa to produkty regeneracyjne.
Tę keratynę można ją kłaść nawet na bardzo zniszczone włosy, czas zabiegu jest krótszy (ok. 1.5 h) ponieważ nie przetrzymuje się jej na włosach a od razu suszy i używa prostownicy, efekt jest widoczny od razu. Włosy zdrowe i lśniące!
A gdzie można sobie zrobić ten zabieg Amazon Keratin? Robią to gdzieś w Warszawie czy w salonach fryzjerskich?

Mi w zupełności wystarcza domowe olejowanie włosów mam Serum Venita na końcówki głęboko je regenerujące z olejkiem arganowym z buriti które wzmacnia i nawilża włosy, poprawia ich kondycję, chroni podczas suszenia i stylizowania na gorąco, dzieki czemu wyglądają bardzo zdrowo!

gość
gość A próbowałaś zabiegów keratynowych? Amazon Keratin ma świetne zabiegi keratynowe. Te zabiegi nie niszczą włosów,im włosy bardziej zniszczone tym efekt bardziej widoczny. Sa to produkty regeneracyjne.
A gdzie można sobie zrobić ten zabieg Amazon Keratin? Robią to gdzieś w Warszawie czy w salonach fryzjerskich?
Zabiegi Amazon Keratin można zrobić w Warszawie w salonie Beauty Club na ul. Pokornej 2. Polecam, zabiegi naprawdę super!

Moje włosy poprawiły się dzięki używaniu suszarki z jonizacją. Nie są już suche i matowe, tylko właśnie zaczęły błyszczeć tak jak zdrowe włosy powinny. Suszarka jest Panasonica, używam jej od 3 miesięcy i efekt jest naprawdę fajn
« Wróć do tematów
Do góry strony: Sposoby na lśniące włosy