112
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń813
  • Odpowiedzi104
  • Ocen na +-6
112 ppt ?

Sposoby na pozbycie się cellulitu (105)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Sposoby na pozbycie się cellulitu

Napisał(a): Gość -

Jaki według was jest najskuteczniejszy sposób na pozbycie się cellulitu? Kiedyś ten problem mnie nie dotyczyl, ale ostatnio zauważyłam z przerażeniem, że również jestem posiadaczką tak zwanej skórki pomarańczowej. Jak myślicie jaka może być tego przyczyna? Co robicie aby wasza skóra była gładka??
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Sposoby na pozbycie się cellulitu

A ja myślę, że najważniejsze są ćwiczenia aerobowe. Dzięki nim spala się tkanka tłuszczowa i skóra ładnie się napina. Latem kupiłam sobie super rower. Jest śliczny, właśnie taki: http://www.go(...)133.png śmigam na nim 2-3 razy w tygodniu i na prawdę widać różnicę :) W końcu mam ładne i zgrabne nóżki :D

Napisał(a): gość -

Ja byłam zadowolona z efektów jakie przyniósł zabieg liposhock - działanie na celulit falami dźwiękowymi, zabieg dla osób chcących szybko uzyskać efekt. Byłam na ok 8 zabiegach w centrum laseroterapii , efekt widziałam po 3

Reklama

Zdrowe odżywianie i dużo ruchu to podstawa. Jeśli chodzi o zabiegi: karboksyterapia. Polega na wprowadzeniu dwutlenku węgla pod skórę specjalnym urządzeniem do karboksyterapii Fenix, pistoletem przy pomocy cieniutkiej igły - dzięki temu zabieg jest bezbolesny. Miałam już wykonane kilka zabiegów, zostało mi jeszcze z 3. Skóra wyraźnie się wygładziła. W połączeniu z ćwiczeniami jest super efekt :)

Najskuteczniejszy jest masaż zdecydowanie ruch ćwiczenia. Dla leniwych takich jak ja:-)) polecam zabiegi kosmetyczne korzystałam z endermologii i liposhock efekt był super z zabiegów korzystałam w Krakowie na sławkowskiej. Mają tam rożne urządzenia każdy znajdzie cos dla siebie. Tak wiec dieta ruch ćwiczenia-> rewelacyjny efekt.

Ja próbowałam mezoterapii i preparatów rozbijających tłuszcz u dra Przemysława Stycznia (Warszawa)-http://drstyczen.pl/ . Po zabiegu moja skóra wygląda zdecydowanie lepiej, a skórka pomarańczowa już tak nie straszy. Teraz bardziej dbam o siebie, ćwiczę, zdrowo się odżywiam. Efekty są z dnia na dzień lepiej widoczne.

Dobrym narzędziem w walce ze skórką pomarańczową jest orbitrek. Poprawia krążenie, skutecznie spala tkankę tłuszczową i oczywiście ujędrnia całe ciało. Pracują zarówno dolne, jak i górne partie mięśni, więc trening kompleksowo dba o naszą sylwetkę :). O samych zaletach orbitreka można przeczytać więcej w tym artykule:http://www.ab(...)treku/. Do ćwiczeń warto też dołączyć regularne masaże, peelingi oraz świadome odżywianie, a efekty powinny być szybko widoczne :).
« Wróć do tematów
Do góry strony: Sposoby na pozbycie się cellulitu