89
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń621
  • Odpowiedzi83
  • Ocen na +-6
89 ppt ?

Sposoby na pozbycie się cellulitu (84)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Sposoby na pozbycie się cellulitu

Napisał(a): Gość -

Masaż bańką chińską to dobry sposób na pozbycie się cellulitu. Taki masaż wykorzystuje metodę próżniowego zasysania skóry i znajdujących się pod nią tkanek, co poprawia ich ukrwienie i zmniejsza cellulit i rozstępy.
INTERIA.PL

ja też walczyłam na różne sposoby z cellulitem i chyba nie ma złotej zasady. natomiast na pewno pomagają zabiegi, nie ma co ukrywać. ja robiłam endermologie w Dermamedzie we Wrocławiu i cellulit jest na pewno mniej widoczny! do tego dieta i ruch i mam nadzieję ze do wakacji będzie dobrze!:)

Zmiana diety, wyzbycie się śmieciowego jedzenia, aktywny tryb życia plus do tego kosmetyki wspomagające walkę z cellulitem. Dodatkowo można wspomóc się zabiegami kosmetycznymi ale one samoistnie nie zredukują do końca pomarańczowej skórki, warto też samemu robić sobie masaże z peelingiem za pomocą specjalne rękawicy lub masażerów antycellulitowych.

Napisał(a): gość -

Ja za to mogę polecić karboksyterapię (u mnie była robiona Fenixem). Wydaje mi sie, że jest to jedna z lepszych metod walki z cellulitem. Chodzi o to, ze dwutlenek węgla bardzo dobrze stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, dzięki czemu po zabiegu skóra staję się bardziej wygładzona i jędrna. Ja nie miałam jakiegoś gigantycznego cellulitu (chociaż oczywiście był widoczny) i po 2 zabiegach mogę powiedzieć, ze pozbyłam sie problemu.

A co z endermologią? To też jest bardzo skuteczna metoda. Widziałam że teraz jest jej nowoczesna wersja - zabieg ICOONE. czytałam o nim, bo od niedawna jest w ofercie gabinetu vici Clinic, na ich stronie internetowej w sklepie jest teraz promocja -50% na ten zabieg. tutaj można sprawdzić http://www.vi(...)hair.pl

Endermologia jest zabiegiem stosowanym w celu wyszczuplenia, wymodelowania sylwetki i likwidacji cellulitu. Polega on na masażu tkanki przy pomocy specjalnej głowicy, który ma mechanicznie stymulować tkankę tłuszczową do metabolicznego ożywienia.

Myślę, że warto się umówić na konsultację to dr Sobczyk-Smereczyńskiej. To nic nie kosztuje, a przynajmniej można się dowiedzieć dokładnie jakie są możliwości. A są spore. Mi się udało w dużej mierze pozbyć cellulitu u pani doktor i wygładzić zmarszczki. 

Z tego co słyszałam spożywanie dużej ilości soli sprawa, że problem skórki pomarańczowej się nasila. Mam też ten problem jednakże nie urasta (jeszcze) do wagi kompleksu. Od jakiegoś czasu stosuje przyrządy do masażu ud (drewniane rolki z uchwytem) i co drugi dzień peeling z kawy z domieszką oliwy. Z moich obserwacji wynika że skóra jest bardziej jędrna.

Też polecam endermologię. Chodzę na zabiegi do Kliniki Miracki w Warszawie i widzę świetne efekty modelowania sylwetki i odchudzania. Byłam już na kilku zabiegach i nie przypuszczałam, że efekty będą tak szybko widoczne. Bardzo Wam polecam.

Witam. Ciekawa jestem czy któraś z pań słyszała już albo miała okazje wykonać nowy zabieg na usuwanie cellulitu i tkanki tłuszczowej vela shape III? Niedawno miałam okazję wykonać w krakowie w klinice Vesuna w Bonarce na sobie 4 zabiegi tym urządzeniem i powiem krótko - rewelacja! Efekty były widoczne już po pierwszym razie! Serdecznie polecam Panią kosmetolog Karoline która wykonywała moje zabiegi:)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Sposoby na pozbycie się cellulitu