89
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń621
  • Odpowiedzi83
  • Ocen na +-6
89 ppt ?

Sposoby na pozbycie się cellulitu (84)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Sposoby na pozbycie się cellulitu

Napisał(a): gość -

Prawidłowe odżywianie, ćwiczenia fizyczne i przede wszystkim masaże i zabiegi kosmetyczne. Nie ma co się oszukiwać, trzeba działać kompleksowo na pomarańczową skórkę, wtedy są najlepsze rezultaty. Ja chodzę na fitness, jem zdrowo i robię masaże drenujące w klinice Ars Estetica (http://www.arsestetica.pl/) i widzę zdecydowaną poprawę!
INTERIA.PL

Napisał(a): Gość -

Nie wiem jak to jest z tymi bańkami, powiem szczerze. Jak już pisałam wcześniej wykonywałam zabiegi karboksyterapii Fenix. Z rezultatów jestem bardzo zadowolona. W okresie zimowym uporałam się z problemem, by teraz móc latem cieszyć się gładkimi nogami :) Także wszystkim polecam tę metodę.

Według mnie najlepszym sposobem jest masaż bańka chińską i suplement get slim cellulite :) stosowałam produkt przez 3 miesiące i do tego codziennie wieczorem używałam bańki (no może kilka razy mi się nie chciało, albo zapomniałam :P) ogólnie cellulit zredukował się do minimum z czego jest zachwycona, skóra jest napięta i jędrna nie tylko na udach, ale na całym ciele :D

Dieta i siłownia to nie wszystko. Warto też zainwestować w zabiegi ujędrniające skórę. Ja się pozbyłam cellulitu dzięki zabiegom Venus Freeze. Robiłam je w salonie Vici w Krakowie, skusiły mnie vouchery zniżkowe na ich stronie internetowej :) To był dobry wybór, po kilku zabiegach cellulit jest praktycznie niewidoczny :)

Napisał(a): Gość -

Świetnym sposobem na pozbycie się cellulitu są zabiegi transdermalporacji wykonywane z wykorzystaniem urządzenia Dermation. Polegają one na rozszerzaniu porów błon komórkowych i wprowadzaniu do ich wnętrza substancji aktywnych. Zabieg ten jest zupełnie bezbolesny i jest świetną alternatywą dla mezoterapii igłowej. Można go zastosować na cellulit, ale również na rozstępy i na problemy skórne twarzy (zmarszczki, trądzik różowaty).

Ruch, dieta, ujędrnianie. A jak to nie pomoże, to pozostaje nam medycyna estetyczna. Świetna będzie lipoliza kawitacyjna. To naprawdę skuteczna metoda nieinwazyjnego odchudzania miejscowego i redukcji cellulitu. Polecam zrobić zabieg w Klinice Odchudzania na Ursynowie.

Napisał(a): amalane -

Ruch oraz odpowiednia dieta.
Poczytajcie sobie również o działaniu okładów borowinowych:
http://sulphu(...)a-plus/

Poleciła mi je znajoma, która jest kosmetyczką. Borowina obecnie jest bardzo częto stosowana jako okłady w tych bardziej renomowanych gabinetach kosmetycznych ( na pewno same widziałyście...). Postanowiłam przetestować oraz jestem bardzo zadowolona. Jest to naturalny kosmetyk oraz ma świetne działanie. Wspomaga walkę z cellulitem oraz poprawia nawilżenie oraz natłuszczenie naszej skóry.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Sposoby na pozbycie się cellulitu